My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In mod normal nu ar trebui pentru ca nu are legatura una cu alta dar asa cum a zis Dany trebuie sa citesti cu atentie contractul.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • bun bun..si rotile cand le arunci pe masina ???

      PS. Ai devenit enervant.... :P
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • De ce sunt ma enervant ?

        V-am zis ca o sa le pun pe masina. Stati linistiti ca o sa pun si poze cu ele pe masina.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Drace, hai la poze cu rotile noi
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • vine zapada si nu apucam sa vedem si noi jantele puse pe masina . sunt curios cum vin ca dupa modelul asta imi fug si mie ochii.

            Comment


            • Jantele o sa le pun la primavara ca acum numai e vreme de ele.

              Stiu ca o sa ma innjure multa lume si o sa imi umple frigiderul.

              Eu zic ca o sa arate ok pe masina.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Ieri am achizitionat boxe coaxiale pe spate de 13 "IN PHASE XTC52" ca sa nu mai stau sa tai tabla si sistem pe componente de 16,5 "IN PHASE XTC6".

                Cele pe spate le-am montat pe cele de pe fata nu pentru ca trebuie facute niste modificari si plus de asta mai trebuie si insonorizate usile si momentan nu am cu ce sa le insonorizez si nici timp.

                Cele de pe fata vor avea si inel MDF.
                Attached Files
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • sdp-ule se vede destul de urat pe spate, ca nu acopera mocheta aceea.
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Se vede stiu da acolo o sa imbrac polita aceea si aunci nu se va mai vedea.

                    Plus ca acolo o sa vina si niste inele ca pe fata.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Poti folosi suportii de montaj, cei vechi, cu grilele originale ale masinii. N-ai nevoie sa vada toata lumea ca tu ai IN PHASE acolo.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • exact, daca ai difuri de 13 cm, le pui in suporti originali, ca asa se vede urat rau.
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Buna investitie,SDP-ule!Dar nu mergeau boxe de 16.5 pe spate?nu incap in gaurile originale?
                          sigpic

                          Comment


                          • Daca incapeau fara sa mai decupez imi luam da asa nu.

                            M-am gandit si eu la suportii originali da trebuiesc modificati.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • eu stiam ca pe spate se pun coaxiale sau ovale nu sistem...

                              Comment


                              • salut ,mult bun gust la masina ta Sedepeule ,e singura masina care m-a facut sa ma gandesc sa imi colantez masina alba ....imi place mult ,ai grija de ea si acorda-i tot la fel de multa atentie ca si pana acum!
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                                http://mik-anonym.blogspot.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google