My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un nou update la km 44 444.
    Attached Files
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • sper sa nu te superi tot logan alb, tot 2007, tot trei linii la carburant, tot ora 8(dimineata da merge) frumoasa masina ;)
      Attached Files
      Last edited by - Geo -; 15 February 2010, 01:35.
      sigpic

      Comment


      • ba dati-va-n spanacu' lu' Popeye... V-ati vorbit, huh?
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Foarte tare.

          Nu ne-am vorbit da s-a nimerit.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Multi km fara probleme...nu te grabi sa pui jantele de vara ca afara inca ninge ;))

            Comment


            • Pai nu ma grabesc numai ca nu prea mai am rabdare sa stau cu ele in casa.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • nu s-a vorbit nimeni, e divinitatea loganurilor oricum si eu mi-am montat oglinzi de prestige...hai cu jantele alea pe masina ca exact pentru alea strang si io bani)) coincidenta sau nu, oricum vreau sa vad cum ii sta. in rest, numai bine!
                sigpic

                Comment


                • E foarte bine atunci le facem la fel si cand mai ajung la constanta le facem poze la amandoua.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • e buna ideea...da eu am alte idei la exterior..si probabil si la interior..oricum, te asteptam la constanta..ofer si cazare daca vrei
                    sigpic

                    Comment


                    • Multumesc de invitatie.

                      Sa se faca mai cald afara si vin la mare la soare.

                      Bine asa si eu am alte ideii de exterior.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Cind tragem mah dungi de gordini pe .....?
                        Pe nas mah nu te gandi la prostii!)

                        Comment


                        • O sa tragem si dungi nu te grabii toate la timpul lor.

                          Si vezi ca noi mai trebuie sa facem ceva sper ca nu ai uitat.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Daca iti tragi dungi tot pachetul sa ma anunti pe un PM te rog frumos daca vei avea folie de transfer pentru cele de pe capote ca poate mi le pun si eu (evident dupa ce o termini pe a ta). Eu nu am folie de transfer, inca mai caut.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • frumoasa masina, o intrebare, inelele aeratoare le-ai vopsit tu, cu vopsea normala, la tub spray, ?si i-ai dat doua maini?
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • @UCN: Inelele sunt vopsite cu vopsea pe baza de apa si lac separat si sunt vopsite la cuptor.
                                @aleXpeed: Daca aveam folie de transfer eram smecher rau dar nu am nici nu stiu cum o sa le lipesc dar vedem.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google