My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si acuma voi stati in baza foliei de transfer ?ce fel de oameni sunteti voi de va e frica de o folie ?
    eu cand am pus colantele nici nu se stia ce e aia folie de tranfer...le`am pus cu gyonik ,ambii paraleli , si a iesit bine pana la urma...cu rabdare

    Comment


    • merci, pentru infotmatii.Si crezi ca daca le-as vopsii cu spray, va tine vopseaua?
      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

      Comment


      • frumos. sa o porti sanatos. sa o ai sanatos. unde ti ai facut ceasurile asa misto ? da mi pm daca poti

        Comment


        • Originally posted by B-53-SDP View Post
          O sa tragem si dungi nu te grabii toate la timpul lor.

          Si vezi ca noi mai trebuie sa facem ceva sper ca nu ai uitat.
          facem mah cum sa nu facem , doar ca am uitat de alceva

          Comment


          • Si anume de ce ? Cumva de jante ?

            Cand le facem ?
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • lasa dungile ..pune mana si urca gentile si cauciucurile pe ea ...

              Comment


              • Pai iti dai seama ca asta va fi primul lucru pe care am sa-l fac.

                Numai sa vina odata caldura aia care numai vine.

                Si apoi mai vedem noi si cu dungi si alte chestii.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • a venit caldura, de ninis nu mai ninge sigur, arunca rotile odata pe masina, din toamna de cand tot ne ,,pacalesti"... abia astept sa vad cum vine modelul tau pe masina. bafta!

                  Comment


                  • Saptamana viitoare ma apuc sa le modific promit si cum le termin le arunc pe masina.

                    Credeti-ma ca eu sunt mai nerabdator decat voi.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Imi cer scuze ca fac post dupa post da trebuie sa ma laud cu noua realizare.

                      Am dat toba finala jos defapt singura pe care o aveam pe masina si am pus o bucata de teava in loc si acum am teava de la catalizator pana in spate

                      Suna binisor nu ca o benzina asa frumos da merge decat deloc.
                      Attached Files
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Frumos bre..imi place ca e mereu in schimbare masinuta ta

                        Comment


                        • ce tare!!! felicitari de modificare. cum se aude? miauna frumos? sau latra? abia astpt sa o aud.....frum frum frum sa o stapanesti sanatos
                          ps: e cam murdarica masina.....nu a fost cuminte si ai pedepsit`o prin nespalare?
                          sigpic

                          Comment


                          • Sunt curios cum se va auzi, ceva gen RAM sau RZZ?

                            Cu stopurile alea ce ii tot faci de le schimbi? Ultima oara din cate-mi amintesc erau cele albe.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • dar dc ai dat toba jos?...e legal ce-ai facut tu?...asa nu se mai filtreaza fumul ala care iese pe teava.te-ai gand la asta?
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • De cand filtreaza finala fumul ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google