My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are si ea un rol, nu?...ca si tobele pentru tuning sunt asa bombate...nu sunt sigur,poate ma insel...dar ma gand la noxele de poluare. daia zic ca finala are si ea rol de a filtra.
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • Altii au trasee, galerii, tobe sport, catalizatoare scoase si tu ii spui de toba?
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • @aleXpeed: Se aude ceva mai usor ca RZZ-ul. Stopurile le mai schimb si eu intre ele ca
        sa nu fie chiar asa de plictisitoare masina si sa aibe mereu o schimbare in
        bine sau in rau.

        @laur200445: Pai trebuie sa schimb mereu ceva la masina ca altfel nu ma simt eu bine.

        @bidepa: Toba nu are rol decat sa amortizeze zgomotul si atat nu filtreaza altceva.
        Daca masina da cu fum da si cu toba si fara toba.
        Legal nu este ca face mai mult zgomot da sincer nu imi fac probleme de
        chestia asta pentru ca asta am si urmarit.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • frumos golanelul sa ai noroc de el sa il stapanesti sanatos si bafta cu modificarile

          Comment


          • pe ce dimensiune de teava ai mers?

            Comment


            • baga filmulete cu evacuare ...vrem sa auzim turbina ...si te rog eu ..pune odata rotile alea pe masina

              Comment


              • Dimensiunea tevii e exact aceeasi cu care vine si din fabrica pe 45 cred.

                Saptamana ma apuc de ele si cum le termin le pun pe masina. Nici eu nu mai am rabdare Cosmine.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • felicitari SDP`ule pentru prima ta proba de indemanare, te`ai descurcat tare bine. prima oara e cam greu, dupa care devine placere
                  am pus si poze sa vada lumea ca te`ai dat cu 16V
                  oricum distractia a fost maxima
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Mersi dada pentru masina a fost super.

                    Promit ca data viitoare o sa ma descurc si mai bine.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Asta seara SDP-ul a primit alta culoare a ceasurilor de bord adica albastru cu banda de leduri albastre si cu dimer adica pot sa fie aprinse doar acele de la ceasuri sau si cadranele si o vitrina de Prestige.

                      Multumesc inca o data colegilor nostri @Dsign si @Soran niste baieti de nota 10.

                      Si o rugaminte nu ma intrebati de pret daca vreti luati legatura cu ei.
                      Attached Files
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • sa stapanesti sanatos noile luminitze.......SDP`ul alearga mai bine acum cand e cu lumini albastre in bord?
                        sigpic

                        Comment


                        • frumos arata cu dimmer , le reglezi cum vrea muschiul tau, ca la masinile smechere, gen vw ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • respect pentru masina! sa zic ca o vad mai mereu la dacia, la Marcu? sau o confund?
                            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                            Comment


                            • arata bine noua 'finala',baga si un filmulet sa auzim si noi
                              catalizatorul nu te tenteaza sa-l dai jos?sau influenteaza cu ceva?
                              God is my copilot

                              Comment


                              • @`dada: Alearga mult mai bine cu luminile albastre in bord.

                                @MVP :Mersi frumos

                                @alex.dica91: Nu o confunzi ea e cea de la Marcu's.

                                @onnu_SBL: Promit sa fac si un filmulet cu evacuarea. Catalizatorul nu stiu inca daca o
                                sa-l scot ma mai gandesc.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google