My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bucur ca nu te confund!masina este multi mai frumaosa in realitate decat in poze , iar in poze este mai mult decat frumoasa!eu vin acolo la marcu, in vizita nea soare, daca in stii.

    P.S. el este unchiul meu
    Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

    Comment


    • Ca sa vezi ce mica e lumea.

      E frumoasa asa dar mai e de lucru la ea mult ca sa fie si mai frumoasa.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • exact asa ziceam si eu, ce mica e lumea ) sper sa ne intalnim la intalniri, eu acum sunt pe stand by...mi-a lovit un baiat masina...a intrat in mn frontal, am dauna totala pe fata... trebuie bari alea alea, dar vreau sa iti zci, ca, capota nu are nici macat 1 zgarietura pe cand farurile nu le mai am s-au facut pilaf...sper sa o pun pe roti in 2-3 sapt...
        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

        Comment


        • uite masina mea........radiator , alternator bara, faruri, proiectoare, parbriz, airbag-uri, armatura la bara si masca aia pe care se prin farurile + aripa dreapta...
          Attached Files
          Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

          Comment


          • mama mia da te-a pupat bine rau
            nasol

            Comment


            • l-am vazut , am am redus dar degeaba, mi s-au oprit ceasurile la 21-22 km/h si ala avea cam 40-50 km/h... avea o "amarata" de insignia...................:|............dar gata cu offtopicul, nu vreau sa ma baneze oamenii astia pe aici )
              Last edited by alex.dinca91; 6 March 2010, 22:34.
              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

              Comment


              • Intradevar te-a lovit destul de naspa da lasa ca se face nu e o problema se intreapta stai linistit mai ales ca are cine sa o faca.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • o face nenicu mai buna decat a fost ea vreodata daca il cunosti....stii despre ce vb
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • naspa alex.dinca91 se face dar din cate vad eu are si lonjeroanele strambe
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • yep, lonjeronul drept.l-am luat.
                      Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                      Comment


                      • cif tragem si noi in seara asta vro linie?
                        asa ai promis saptamana trecuta , ca de saptamana asta ne apucam de tras linii!

                        Comment


                        • Hai ca vedem noi poate tragem si o linie doua trei vedem noi.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Doua pe lateral....
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • frumos,frumos ti-au iesit ledurile la bord...
                              sigpic

                              Comment


                              • Mersi frumos ma bucur ca iti plac pentru ca eu sunt inebunit dupa ele.

                                Multumesc inca o data celor care au lucrat la acest bord.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google