My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate uiti in vreo dimineata de copac si tragi dreapta de volan ;) , take care ...

    Hai cu jantele conasule ca "no" s-o facut mai cald afara si te vrem trendual!
    Last edited by Eu4yas; 26 March 2010, 10:33.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • NU uit ca nu am cum sa uit.

      Cat de curand o sa fiu mai trendual decat ati crede.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • dar cu culoare le faci bre???? :| eu stiam ca-s albe....
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Pai si albe sunt.

          Doar marginea care era rosie acum e albastra.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • aaaa....m-ai desteptat ! cred ca deja stiu urmatoarea miscare a ta ...tac..sa fie "supriza"
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • E bine daca stii nu stiu ce stii tu da e ok daca nu zici nimic.

              Oricum iti dai seama ca voi pune poze cu ceea ce o sa fac.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Jantele au iesit de belea, speram sa tina albastru ala cat mai mult
                Iar urmatoarea surpriza e tare rau de tot mama mama ce ma mananca degetele sa scriu dar mi`e k imi iau bataie
                diseara promit sa pun pozele si cu ultimele jante vopsite si cu "mana" de lucru ))
                sigpic

                Comment


                • asa cum am promis, am pus si ceva poze cu ultima actiune de vopsire a jantelor.....ma rog....pregatirea lor pentru vopsire. nu am fost prin preajma cand au vopsit baiatii, si asta nu a durat decat 5min maxim, am ramas si eu surprinsa
                  deci cum ziceam, astept sa le vad puse si pe masina nu doar in camera )
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • si eu stiu, si eu stiu ce urmeaza....ah, ce ma mananca degetele......

                    Comment


                    • pe 17 sunt?

                      Comment


                      • Cinshpe' cu 6.5j. Cred ca stiu si eu care va fi urmatoarea modificare, s-a discutat cu cateva pagini inapoi, e ceea ce banuiam eu SDP? Hai ca stiu ce stil vrei sa o faci.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • @sorin_pss si @alexpeed: nu cred ca stiti ce urmeaza, sper sa nu ma insel.

                          @danni: alexpeed are dreptate, jantele sunt pe 15" 6.5j

                          Astazi, mai precis in dimineata asta, SDP`ul a implinit 46.000 km.

                          PS: mersi `dada pentru poze
                          Attached Files
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • ...multi inainte fara probleme....

                            Comment


                            • mai omule tu ma urmaresti cu kilometraju )) ne am potrivit la 44444, ne potrivim si acu ) oricum, au iesit super jantele..pacat ca nu mai ajungeti la tulcea , vroiam sa vad macar SDPu sau LUA oricum la cat mai multi kilometri
                              sigpic

                              Comment


                              • vrei sa scriu aici ce urmeaza? te risti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google