My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi plac tare rau jantele cum dau pe masina...

    cu ocazia asta m-am hotarat si eu,sa aleg jante albe....
    sigpic

    Comment


    • Hopa au aparut jantele pe sdp....sa le alergi cu placere foarte frumoase.

      Comment


      • criminale jantelefix ce mi place si miesi albe...le ai luat de la lassa:P
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • la cererea publicului, hop si eu cu pozele din primul drum al jantelor puse pe masina ma e de belea masina acuma, vreau si eu
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Eee, alta viata, felicitari, intr-un sfarsit ai reusit sa le pui si faci asa cum ai vrut, ca daca ai avut inima sa le pastrezi atat timp sigur ai facuto cu un motiv bine intemeiat, presupun si eu acum ... Asfalt jos fara borduri iti urez, sau borduri scufundate
            Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

            Comment


            • sa le stapansti sanatos si multi km fara probleme
              arata foarte bine cu buza albastra

              Comment


              • Multumes tuturos pentru urari si ma bucur ca va plac.

                BRABUSE ma bucur ca am reusit sa o fac in asa fel incat sa iti placa oricum a ta e mai joasa si sta mult mai bine pe curbe da sper ca in curand cu ajutorul tau sa o fac si eu mai apropiata ca a ta.

                @`dada:Multumesc pentru poze si ma bucur ca iti place.
                @Ady-bac: Multumesc mult pentru ajutor.
                @icstrem_no1: Nu acolo le-am montat.
                @Mikelangelo: Nu le-am pastrat atata timp cu un scop anume numai ca a tot fost urat afara si zapada.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • sdp-ul si cu lua despartiti de o bariera... frumoase jantele, cred ca e singurul ,,model" de bordura pe care il mai urci. spor la modificari!

                  Comment


                  • de ce oare cunosc eu zona aia de langa service ala de pe oltenita unde sa facut poza ?
                    Logan by Renault Pure Blood
                    Nothing beats Low Cost

                    Comment


                    • Cu bordurile oricum nu prea am eu treaba nici inainte cand era stock nu prea ma urcam eu pe borduri.

                      Cristi cunosti zona pentru ca acolo lucreaza prietena mea si e foarte aproape de tine.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Arata intr-un mare fel jantele, sa le stapanesti sanatos SDP-ule. Bine ca ai marginea aia unicat, ma tem ca in curand isi vor lua toti Wolfrace-uri d-astea albe...
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • super dau pe masina, bravo bravo bravo!!!!!!!!!!
                          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                          Comment


                          • acum chiar ca e abla ca zapada ! ! ! Respect SDP-ule, sunt criminale, se potrivesc la fix ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • @aleXpeed: Daca isi mai ia cineva la fel nu ma supar.
                              @liculicu: Multumesc.
                              @B-64-MVP: Este acum mai alba decat Alba ca Zapada. Si ale tale arata super bine pe masina.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Originally posted by B-53-SDP View Post
                                Cu bordurile oricum nu prea am eu treaba nici inainte cand era stock nu prea ma urcam eu pe borduri.

                                Cristi cunosti zona pentru ca acolo lucreaza prietena mea si e foarte aproape de tine.
                                good point, ambele sunt valabile, dar acolo am vopsit cielo BAU al lui catalin
                                Logan by Renault Pure Blood
                                Nothing beats Low Cost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google