My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte cool cu jante ...ai grija la groape" si borduri
    PS: se poarta mai nou autocolant pe stalpi decat pe usa din fata ? ;)) ...glumesc
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • @LmtdEdition: autocolantul ala a avut ambitie si nu a vrut sa fie dat jos decat prin forta si SDP`ul s`a lasat pagubas pana la urmatoarea raza de soare o sa fie dat si ala jos si restul stalpilor inlocuiti cu autocolant de prestige (tre sa`i cer drepturi de autor....ma copiaza)
      @CriSTI68: hehehe suntem vecini de cartier sper sa nu mi`o vopsesti si pe a mea daca tot cunosti zona asa de bine
      sigpic

      Comment


      • nu ai tinut degeaba jentile pe tusa atata timp.superbe!

        Comment


        • asteptam de mult rezultatul asta....prietenii stiu de ce!....frumos,bravo!acum sa ai grija la borduri,la hartoape si alte cele!te salut!

          Comment


          • @`dada: Sa stii ca are ambitie stalpul ala cred ca am vreo 3 saptamani decand ma chinui sa il dau jos si tot nu reusesc.

            @dorupopa2006 si @PCH: Multumesc frumos si mie imi plac cum au iesit acum sper sa si tina marginea aia.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Originally posted by `dada View Post
              @LmtdEdition: autocolantul ala a avut ambitie si nu a vrut sa fie dat jos decat prin forta si SDP`ul s`a lasat pagubas pana la urmatoarea raza de soare o sa fie dat si ala jos si restul stalpilor inlocuiti cu autocolant de prestige (tre sa`i cer drepturi de autor....ma copiaza)
              @CriSTI68: hehehe suntem vecini de cartier sper sa nu mi`o vopsesti si pe a mea daca tot cunosti zona asa de bine
              dada conduc prudent cu prestiju` pe acolo
              Logan by Renault Pure Blood
              Nothing beats Low Cost

              Comment


              • Te ajut nenea cu cea mai mare placere (iti arat cum se taie cu bomfaerul )


                P.S....pe unde umblai ma azi ?
                Attached Files
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • iesise omu prin diham la o terasa ceva credca aia e parcarea de langa terase)
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • @matheo66c: Am fost in Carmen cu niste prieteni la pizza

                    Am dat roata la masina ca am zis ca mai am servetele ceva.

                    Oricum a fost PUNK finut multumesc. Si asta chiar sub nasu' meu.

                    @icstrem_no1: Raspuns CORECT!
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Misto jante n-am ce zice. Capota cand e gata ? O sa arate fain de tot
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Sa vedem astept sa vina vopsitorul din concediu si dupa aia vad cand o duc ca oricum cred ca intr-o zi o sa fie gata.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Saliu nenea ! Prin montatul acestor jante , masina a capatat un aer " race " . Indicat ar fi ca sa ii tragi si dungile cat mai rpd ptr a nu exista pe masina 2 stiluri de ciuning ! In rest...arata bine ;)
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Dupa ce termina cu vopsitul presupun ca vin si alea, in nici un caz inainte.
                            Sti bine ca-s frumoase jantele, acum sa ai in plan echiparea cu 2 solutii de curatat praful de placute si asfalt tango asta nou .
                            Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                            Comment


                            • @Thejock3r: Vin si dungile se rezolva si cu alea da intai sa termin capota.
                              @Mikelangelo : Evident te caut cand e sa le pun m-am gandit si eu ca trebuie sa ma dotez cu asa ceva.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Originally posted by Mikelangelo View Post
                                Dupa ce termina cu vopsitul presupun ca vin si alea, in nici un caz inainte.
                                Sti bine ca-s frumoase jantele, acum sa ai in plan echiparea cu 2 solutii de curatat praful de placute si asfalt tango asta nou .
                                scuze de off,mikelangelo se refera la solutie de curatat jantele(sunt interesat)?ceva contra bitumului exista,sdp tu cum te descurci cu punctele de bitum..a ta e tot alba!

                                ontopic....astept sa vad cum arata cu badboyul ala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google