My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa masina ;)

    jantele mai ales is belea

    la motor nu te bagi ?
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • @PCH : Cu bitum inca nu am avut treaba. Ba da o singura data am avut si l-am curatat cu degresant universal.
      @Tudor : Multumesc. La motor m-am bagat o data da pana la urma tot sctock e acum ca daca mai mergeam sigur crapa ceva daca nu tot motorul.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Faina rau masina acum, pe cuvant ... Ce fac rotile astea dom'le, schimba tot. Felicitarile mele!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Marfa arata SDP-ule!sa le invarti cu placere!
          sigpic

          Comment


          • Mama' lui ....frumos e
            ii trebuie un intercooler in bara aia ca sa sperie "animalele din jungla"
            Attached Files
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • @andrei_mircea: Multumesc chiar arata bine da parca l-ai mai scurtat un pic sau mi se pare mie ? Oricum multumesc mult pentru poza. Mai lung un pic poti sa il faci te rog ?

              @Dragman: Multumesc! O sa le invart de o sa le aia naiba de cauciucuri.

              @Eu4yas: Asa e sa stii nu mi-a venit sa cred cat de mult au schimbat jantele aspectul masinii.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Varianta a doua mai angry a SDP-ului.....
                eu l-as mai prelungi
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • Am mai prelungit putin capota acolo....cum mi-ai cerut
                  Eu sincer iti spun .! Arata beton .nu ar strica sa o mai prelungesti:-?
                  App ce ai zice daca pe weekend te-as invita la o sedinta foto?
                  Attached Files
                  My turbo lag, give your MPI, a chance

                  Comment


                  • @andrei_mircea: Multumesc mult pentru ajutor arata foarte bine imi place sper si in realitate sa arate la fel de bine.

                    Nu stiu ce sa spun ca momentan e cu chitu pe a si nici macar uniform dat macar asa un pic finisata.

                    Promit ca in momentul in care e gata o spal o fac frumoasa si lucioasa si mai ales pufoasa ca o dau cu COCOLINo si ne intalnim si facem o sedinta foto.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Ok..ma anunti...poate intre timp scot si eu cazanu de la reparat
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • Au da ce a patit ?
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • scoase de la arhiva remember ?
                          Attached Files
                          Logan by Renault Pure Blood
                          Nothing beats Low Cost

                          Comment


                          • Cum sa nu imi amintesc.

                            Acea masina inca mai exista si inca arata destul de bine nu ca la mine da binisor.

                            Multumesc Cristi.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Pai s-au tot adunat...))
                              bara fata crapata..suport proiector, plasticele de pe sub bara fata, butucii usilor rupti, bara spate sparta..aripa fata lovita de troleu 69, usa sofer lovita de un matiz , o oglinda rupta(prinsa cu scotch) si mai sunt....si asa sper sa o faca aia SCUZE de OFFtopic
                              My turbo lag, give your MPI, a chance

                              Comment


                              • Nasol da lasa ca o faci tu si sigur o sa iasa bine.

                                Bafta cu lucrarile si ai grija sa iti faca treaba buna.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google