My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SDP-ule...., nu stiu ce sa zic...., eu am puse pe masina, a fost o nebunie de moment, imi plac, dar sunt constient ca, intr-o zi, am sa le dau jos....
    Ca si efect imediat....., puse pe masina, or' sa fie o nebunie...., dar cu timpul ai sa te obisnuiesti si....
    Spun asta din punctul de vedere al unuia care a trecut prin asa ceva...., este doar o parere, trateaz-o ca atare....
    LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

    Comment


    • sustin si eu ideea stikerelor pe masina. intr`adevar culoarea e deosebita si in plus inelele albastre de la jante au aceeasi culoare ca stikerele. deci o sa se potriveasca de minune.
      sigpic

      Comment


      • da da punele ca arata superr
        stii tu... HZP ;)

        sigpic

        Comment


        • Raman la ideea ca arata mai bine asa simpla decat cu acele stickere ...
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • ok mi-am facut o idee despre parerile voastre asa cum au zis majoritatea si mie imi place super mult cum arata cu ele si asa si e daca ma plictisesc le dau jos nu e o problema.

            Oricum multumesc mult atat celor care au avut pareri pro dar si celor care au avut pareri contra, astfel am reusit si eu sa ma decid fara sa fac prostii.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • ar fi misto sa-ti faci stikere-le complet albe, dau bine cele de parbriz si e in ton cu culoarea masinii
              lipsa text

              Comment


              • @Blaizer .....tati pai daca face stickerele albe la ce le mai pune pe masina???
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • cele de parbriz frate, am scris mai sus
                  lipsa text

                  Comment


                  • Ale vor ramane asa pentru ca asa s-a hotarat sa nu avem fiecare diferit.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • pune-i dungile de cupa !! arata mult mai binein realitate, decat in photoshop ! ...mi-am schimbat si eu parerea ...arata super tare !
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Cipriane..le pui...ca ar arata bine..te plictisesti..le dai jos si gata..cum a zis colegul nostru sdc290605
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Da bine cu bleu-ul ala la stickere, fain de tot. Pune-le odata
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • Cred ca ii strici farmecul "albei ca zapada" cu dungile. Daca avea alta culoare masina, mergeau dungi. Ti'am vazut'o in trafic si arata foarte fain asa!
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • Multumesc tuturor pentru pareri o sa le pun cat mai curand cu poze.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • salut
                                imi dau si eu cu parerea pt dungile de cupa
                                am vazut ca ai un sticker cu renault team racing
                                de ce nu incerci niste dungi de cupa galbene cum e stickerul cu renault?
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google