My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • misto domnule

    1.6 MPI 8Vsigpic

    Comment


    • Interesant arata fetele de usi modificate pentru tweetere in genul ala, misto misto! Estetic e adevarat ca in afara de dungile pe care ti le doresti (alea sunt asa, optiune daca vrei sa le pui sau nu, oricum arata foarte bine masina) nu mai ai ce sa ii faci decat de dragul de a modifica. Iti recomand sa umbli la mecanica, scoti din dci performante frumoase.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Parerea mea e sa vopsesti toata fata de usa negru mat,o sa dea bine!
        Bafta!
        sigpic

        Comment


        • @dany_av: Ma mai gandesc daca le fac integral sau nu cred ca initial o sa fac o combinatie misterioasa si o sa vopsesc doar coltarul si mai vedem dupa aia.

          @aleXpeed: Dungile o sa le pun cat mai repede, maine merge la polishat capota si dupa vedem cand pun si dungile.

          @katalin_89: Sa le termin de finisat si mai vedem dupa aia ca deja m-am saturat sa merg fara fete de usi.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Unde ai facut geamurile la lampi ca ma intereseaza si pe mine, imi plac mult de tot, daca vrei lasa-mi si mie un pm te rog. Ms

            Comment


            • hopa colegu ai calibrat antena? trimite-ma si pe mine undeva sa o calibrez pe a mea
              Logan by Renault Pure Blood
              Nothing beats Low Cost

              Comment


              • Mie mi-a calibrat-o Skandal.

                Vorbeste cu el da-i un PM si vino intr-o seara pe la un Fulger.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • un mic vt

                  Attached Files

                  Comment


                  • @MishuRS: Deci arata foarte tare exact asa o sa o fac mai putin farurile pentru ca sigur ma va lua nenea cascheta.

                    Multumesc mult pentru poza.

                    Si LUA va arata la fel ca in poza.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Imi place masinuta ta.Sa o ingrijesti si sa te poarte multi km.

                      Comment


                      • bravo SDP`ule, ai facut 49mii km fara mine
                        au iesit bine fetele de usi, astept sa le vad si vopsite si o sa fie perfect
                        multumesc MishuRS pentru modificarile aduse lui LUA, intr`adevar cam asa as vrea sa arate dar asta implica timp si bani....cu timpul sper sa ajung sa o fac ca in poza
                        sigpic

                        Comment


                        • Urata masina asta, alba toata ca in basme... parca ii lipseste ceva
                          Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                          Comment


                          • @Vlad24: Ma bucur si cu siguranta voi avea grija de ea.

                            @`dada:50 000 o sa ii fac cu tine.

                            @Mikelangelo: Ii lipseste da nu o sa ii mai lipseasca mult timp sper.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Precum SDP`ul nu a avut ce face, s`a gandit bine sa chinuie cateva persoane. Azi au aparut dungile....durata totala a evenimentului vreo 6 ore si jumatate, fara pauze, si din cate am inteles am depasit recordul la "pus dungi". Oricum, parerea mea este ca a iesit ceva spectaculos si momentan cred ca este o combinatie unicat.
                              Mikelangelo si Bogdan au muncit mult, dar cu rezultate foarte frumoase. Felicitari baieti!
                              P.S.: Si Golanu91 ne`a fost de mare ajutor, multam fain si abia astept sa mai mancam o inghetata impreuna
                              Acum las cateva poze sa vorbeasca......
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • nuu....deci nuuu....brb ma duc sa mi cumpar dungi, ca nu se mai poate )
                                au iesit bestial ...mama ei de treaba, cat de tare arata
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google