My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce bine arata felicitari proprietarului
    sigpic

    Comment


    • mai are cineva un cuvant de spus pe langa proprietar..se lucreaza la dublu aici..

      P.S. azi maine iti fac cheia..nu dai nimic ca si tu m-ai ajutat mi-am adus aseara aminte dupa ce ai plecat

      Comment


      • Multumesc tuturor pentru aprecieri si urari ma bucur ca va place.

        Pozele au fost facute in mai multe locatii dar si la zoo. @andrei_mircea stiu ca am promis ca mergem la o sedinta foto dar abia am avut timp de asta.

        Cine vrea sa ma voteze sa ma voteze eu nu spun nimanui sa ma voteze pe mine.

        @cos_min_i: Te-am ajutat cum am putut oricum nu a fost mare lucru ce am facut.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • foarte frumoase au iesit pozele si ma bucur ca muncasi pasiunea ta sunt apreciate(si cat suflet pui mereu cand faci ceva la masina)
          intr`adevar pozele au fost facute in mare graba in trei locatii diferite intr`un timp extrem de scurt
          @cosmin chiar nu am nici un cuvant de spus, eu imi dau cu parerea si il sustin...atata tot
          sigpic

          Comment


          • Frumoasa maina,imi place
            http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

            Comment


            • Iti trebuiesc neaparat niste distantiere. In rest, n-am ce-i reprosa. Este frumoasa tare.

              Comment


              • @`dada : Multumesc pentru ajutorul acordat la poze.

                @ionel89: Multumesc.

                @Cezar : Cum am spus si mai sus nu ii pun distantiere. Imi place asa cum este acum.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Ultima poza din sedinta foto e bestiala Succes in campionat!!!
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • imi place , mai ales ca e alba culoarea perfecta pt logan imi place si interiorul asa am am si eu si cred ca ai avea nevoie de nishte jante sa o faci raliu

                    scuze nu am abservat ca ai modificato intre timp eu am vazut primele poze , eram capiat . Imi place mult cum ai facuto mai ales dungile pe albastru ii sta nemaipomenit . ce sa mai felicitari pt ce ai putut sa realizezi dintr-un logan

                    cum ai reushit sa faci stopurile albe si sa cobori capota ?
                    Last edited by 50 RRY; 23 July 2010, 03:31. Reason: Automerged Doublepost
                    STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                    Comment


                    • poze

                      si aici arata super, se vede si antena de la statie care o ai in dotare si in sedinta fof nu ai expus-o
                      arata-ne si interior, ziua, noaptea sa vedem luminitzeeeeee!
                      Attached Files
                      lipsa text

                      Comment


                      • cu placere SDP`ule. daca nu precizai la ce te`am ajutat ma simteam ca dacia asistenta

                        @bleizer: pozele au fost facute pentru campionatul "best Exterior...". deci antena nu prea ar avea ce sa caute la acea categorie ca face parte din dotarile interioare, iar poze cu luminitele din interior nici atata. poate cu alta ocazie si la o alta sedinta foto
                        sigpic

                        Comment


                        • bestiala masina ! foarte frumoasa , felicitari !
                          my ride - still under construction

                          Comment


                          • Merita sa castige la sectiunea la care participa!

                            Multa bafta !
                            sigpic

                            Comment


                            • Multumes colegii pentru laude si sustinere.

                              Acum o sa vedem daca o sa castig sau nu. Voi cei care votati decideti.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • De cate ori trec pe langa benzinaria aia, de atattea ori imi intind gatu, poate poate oi vedeao, arata bestial.
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google