My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nenea cipri ai avut dreptate cu lasticu minune de la aer ...nu mai da cu fum
    my ride - still under construction

    Comment


    • super shmechera mashinutza ai ;) zim si mie te rog frumos la dungiile logan cup dimensiunea dungiilor de pe laterala ma refer la latzime este la fel ca si cea de pe pavilion si capota / portbagaj ? si daca ai avut probleme cu politzia . ms mult
      STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

      Comment


      • nu cred ca vei avea probleme cu gusterii...nu prea au de ce sa se lege ce treba au dungile:-?
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • cea mai masina marfa, bine cipriane , multa bafta si realizari la ce ti-ai propus

          Comment


          • @sorry_ila: dimensiunile nu le stiu si nici nu stiu daca sunt la fel sau daca trebuie sa fie la fel. Cu politia pana acum nu am avut neplaceri.

            @c.vio: Multumesc frumos ma bucur ca iti place.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Frumoasa masina! Frumos dci-ul!
              Bafta in continuare
              sigpic

              Comment


              • imi pare rau ca nu ai venit cu sdp-ul la mare...sper ca v-ati simtit bine alaturi de noi

                Comment


                • Cu alta ocazie sigur vin cu ea. Si de simtit ne-am simtit foarte bine.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • si eu ma bucur oameni super de gasca
                    sigpic

                    Comment


                    • noroc domnu, data viitoare nu te primim fara tractoras
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • Promit ca data viitoare vin cu tractorasul.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Pai acum in toamna ca tot incepe aratul va poate face o vizita
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • Frumoasa masina.Sa ai spor si multi km fara nici cel mai mic incident!
                            O intrebare am,chiar daca am de gand sa iti citesc tot topicul(sper sa gasesc) ... cat ai dat pe jante,cati inch au si cand le-ai cumparat au venit cu marginea rosie sau toata janta era alba?

                            Comment


                            • Deoarece pentru ca fiindca , SDP-ista e plecata in concediu in tarile calde , as putea sa-ti raspund partial la intrebarile tale :
                              - nu stiu cat a dat pe jante
                              - buza a fost rosie
                              - au 15 "

                              In alta ordine de idei , il rog pe Ciprian, cand se va intoarce , sa puna o poza cu masina in stadiul actual dar cu arcele stock :d am auzit ca e senzatie )
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Multumesc colegu`!
                                In cazul asta ma apuc sa strang niste bani si eu ca imi plac tare rau
                                Si pretul pentru 15" este destul de accesibil la cat de bestial arata!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google