My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte frumoasa masina si ingrijita...un singur lucru am de obiectat:stopurile cred ca ar da mai bne rosii sau putin inegrite decat asa cum le ai tu.bafta la modificari si multi km fara probleme

    Comment


    • rosii poate, dar inegrite ... asta nu e masina de tiganeala daca nu are spirit practic ... nu se pune pe masina, mai ales daca dauneaza in trafic
      sigpicMy ride

      Comment


      • @Mariusrs: Aia de 60 000 km cu pompa apa, distributie, anexe, ulei cutie, spalat interne cu solutie speciala etc.

        La ele rosii m-am gandit da eu zic ca arata mai bine asa albe. Am acasa unele inegrite daca te uiti mai pe la inceput o sa le vezi si sunt din alea care se vad foarte bine si clar si ziua si noapte si pe ploaie si pe ninsoare.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Salut,e frumoasa alba ca zapada.
          Stopurile chiar dau bine pe masina...bafta.

          Comment


          • Stopurile vor ramane asa si in sezonul iarna-primavara, dau bine cu virgula culoarea zapezilor
            intre timp SDP`ul si`a montat arcurile si amortizoarele stok, iar senzatia e super acuma....sine de tramvai, denivelari, guri de canal.....toate se simt minunat acuma i`am propus sa lase masina asa pana prin august ca tare bine e sa nu mai bata rinichii in teava
            poze din seara asta cu noua revenire la loganul adevarat scuze de masina cam murdara, dar afara ploua rau si cam asta e rezultatul drumurilor din bucuresti pe o masina alba
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • mama...ce diferenta )) OFF road
              My turbo lag, give your MPI, a chance

              Comment


              • haha , radeati de mine ca sunt tractor )
                la fel ca si mine , esti patron iarna asta , mai ales daca ai si full gume adecvate sezonului

                Comment


                • Tractor ma nenea Cipriane.
                  Suspensia stock..e un "must have" pe timp de iarna
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Multumesc `dada pentru poze o sa ramana pana da coltu ierbii si dupa aia la loc cu suspensia joasa.

                    Stiu ca e off-road da sincer dupa ce am ramas iarna trecuta suspendat am zis ca iarna asta nu o sa mai raman mai ales ca am si 4 anvelope de iarna.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Pai si cand iti pui anvelopele alea ca deja a inghetat bucurestiu, cel putin pe la periferie paici

                      Comment


                      • mama ce cocostarc )

                        Comment


                        • Pai maine le execut si pe alea fara discutie.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Ce mici par rotile, nici nu zici ca sunt pe 15

                            Comment


                            • frumos duster sdp-ule.... ooo scuze logan
                              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                              Comment


                              • Mai facem un test...acum care e mai inalta
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google