My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Mishu : Pai de asta am cumparat-o sa mearga.

    @Carmelo: Asta e la naiba tre` sa ma plimb mai mult. Intradevar e diferenta parca nici nu e aceeasi masina.

    @PCH: Mersi consuma putin si de asta.

    @marius-MSY: Multumesc la fel si tie.

    @Mariusrs: Nu stiu daca este cel mai ingrijit da ma straduiesc.

    @Thejock3r: Ba nu era, acum e mai frumoasa.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • La mai multi km SDP`ule.
      Uau ce diferenta enorma intre "inainte" si "dupa".......sigur e aceeasi amsina nu cumva e doar nr pus la vrajala? ce urata era ) eu o stiu de cand era alba ca zapada, fara negru in decor....
      anul asta ce mai modificam la ea?
      sigpic

      Comment


      • nenea...sper ca ai inteles ca era glumita abia astept sa iasa soarele sa-i mai facem niste sute de poze
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • bravo, ai o masina faina! multi km fara probleme!

          Comment


          • superba masina ai.s-o stapanesti fara evenimente!!!!!
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • super masina!diferenta mare intre cele doua poze.bafta in continuare!
              sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

              Comment


              • am vazut o acum cateva zile pe la obor....se sprijinea unul de ea )

                Comment


                • Si eu am vazuto azi statea suparata in parcare ca nu o spala si pe ia nimeni pe timpul acesta frumos
                  Attached Files
                  Logan PH2 - 1.6,16v
                  Logan PH1 - 1.6 MPi

                  Comment


                  • acum vreo 2 - 3 zile dupa ce am alimentat de la rompetrolul unde iti lasi masina, am vazut-o acolo foarte foarte murdara!Data viitoare cand o sa o vad asa murdara o sa scriu pe ea "spala-ma by BFC" )
                    Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                    Comment


                    • sta suparata ca e inalta asteapta primvara sa fie iar pe burta

                      Comment


                      • Va rog,eu am fost primul,da??? )

                        Comment


                        • Stiu ca e murdara, inalta si arata urat dar chiar nu am avut timp sa ma ocup de ea.

                          Asta e asa e iarna cand e frig afara si murdarie si o mai tin si pe trotuar in fata blocului.

                          Da vine acum caldura inca un pic si o pun eu la puct si pe burta cum e frumos si sa vedem ce modificari ii mai facem si anul acest.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • nenea niste jante mai mari la vara?

                            Comment


                            • Nu pun niste jante mai mari cu cauciucuri mai late. Am avut pe 17" cu 215/45 si cam la 8 000 de km schimbam placutele de frana si pe la 25 000 km discurile de frana.

                              Intradevar franarea era mult mai bune dar cu discuri si etrieri normali. Si acum e la fel pentru ca am compensat cu discuri mai mari si etrieri mai mari am pus de Logan VAN si sunt multumit de frane.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • hmmm atunci ce sa-i mai faci ?
                                niste praguri ceva ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google