My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inca nu m-am gandit ce o sa ii mai fac dar sigur ii mai fac eu ceva nu ma potolesc.

    Oricum tot ce fac o sa fie pus aici.

    Momentan ma preocum de rev de 60 000 km ca am 59 800 si urmeaza si dupa aceea mai vedem noi.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • mai bine primul lucru pe care l`ai face la masina e sa o speli....afara frumos, soare, vant se usuca imediat. Daca o vad mereu nu ma socheaza cat de murdara e dar asa in poze parca e si mai si......SPAL`O!!!!!!!!!
      sigpic

      Comment


      • Si uite si masina spalata in urma cu o ora.

        Arata altfel este ?

        Asteptam sa dea coltul ierbii si o punem pe burta si ii punem si jantele "da curse"

        In ultima poza sunt aprinse doar pozitiile si angel-eyes-urile.
        Attached Files
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • ce cocostarc)... si cu jantele alea, e diferita oricum


          Cipriane spune-mi si mie te rog de unde ai luat stickerul acela pe fata

          Comment


          • ce poze urate ) poate ii mai facem unele anul asta
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • @loganu - au fost facute cateva stickere pe comanda pentru masinile care au participat la evenimente unde a trebuit sa se asorteze mai bine cu gama de culori de pe masina. Acest tip de stickere sunt doar pe masinile lu' SDP, DSIGN si am impresia si sandugolanu. In rest toate sunt normale.

              Bravo domnu ai pus-o la uscat in parcare?
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • Ai o masina foarte frumoasa felicitari pentru ce ai relizat la ea pana acum si bafta in continuare. Bine mai arata spalata!

                Comment


                • Ce urata este ....
                  http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                  Comment


                  • @Thejock3r: Abia astept inca o sesiune foto.

                    @Canto: Nu neaparat da am mai sters-o un pic nu mult.

                    @Narcisuc20: Multumesc ! De aia am si spalat-o ca nu o mai suportam nici eu.

                    @Mariusrs: Stiu nici mie nu imi place dar merge
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • In seara asta SDP-ul a implinit 60 000 km.

                      Vineri sau Sambata o sa ii fac un cadou adica o revizie cu pompa apa, kit distributie, kit anexe, lichid racire, ulei + filtre toate si schimb si uleiul la cutie.
                      Attached Files
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Multi km fara probleme

                        Comment


                        • frumoasa suma!!!!!! o masina super ingrijita!!!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • sal .tin sa te felicit pentru aspectul masinii faci o treaba buna ;)
                            p.s :ma inspirat munca ta depusa la dunga albastra de pe jante

                            Comment


                            • bine tu Cipriane ! ! ! Ce ulei intentionezi sa pui in cutie si cam ce cantitate intra ca m-ar interesa si pe mine ! ! !
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • @sorin17: Multumesc.

                                @Thejock3r : Este cat de cat ingrijita si va fi in continuare.

                                @Gabi_K1mk : Ma bucur iti place si ca te-am inspirat.

                                @B-64-MVP : Ulei Elf 75w80 de cutie, intra in jur de 2,5 L.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google