My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stiu abia astept si eu sa o las.

    Cred ca saptamana viitoare ma pun pe ea sa o las si sa ii pun si jantele albe.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • si cum se spune pe "englezeasca" ) : we are back in business abea astept sa o vad iar cu jantele albe
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • sdp, masina cu masina curata azi, super
        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

        Comment


        • ti-am vazut saptamana trecuta masina parcata chiar inainte de kaufland colentina(banuiesc ca acolo stai) arata suparata rau cu badboy-ul ala, de lupe ce sa mai zic e criminala, pacat ca nu am gasit si eu una alba sa imi cumpar

          Comment


          • @17PnF: Pai trebuie sa fie curata.

            @hmv86: Acolo stau. Arata mai suparata cand e lasata dar rezolvam si problema asta cat de curand.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Nenea vrem si noi niste poze !
              Am trecut ieri prin fata ei dar ma grabeam si nu i-am facut eu

              Comment


              • Facem si poze da sa o spal intai.

                Ca asa murdara nu are nici un farmec.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Asta seara in drum spre Kiss SDP-ul a mai imbatranit cu 1 000 km adica a implinit 62 000 km.

                  Si cat de curand va intra iar in mici modificari.

                  Momentan am doar doua elemente urmeaza si celelalte, dar pana atunci: eleron Zender si un difuzoe bara spate tot Zender.

                  Sper saptamana asta sa il am montat pe bara spate sa am la ce face poze.
                  Attached Files
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • super fain eleronul.
                    il lipsesti cu silicon sau gauresti portbagajul ?
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • 2 tobe...hai ca sunt curios ce iese
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • hmm 2 tobe ... sa se faca muzica
                        sigpic

                        Comment


                        • @sKyb0y : Il lipesc cu silicon nu dau gauri in portbagaj numai ca imi trebuie o alta capota de portbagaj fara eleronul acela (ambutisare).

                          @matheo66c : Eu zic ca ceva frumos acum ramane de vazut ce o sa iasa.

                          @fuguletz : Nu neaparat de muzica pentru ca o sa se auda ca si pana acum ca tot fara tobe doar cu teava o sa merg mai mult pentru aspect si pentru ca asa este difuzorul cu 2 evacuari.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • oo, da, frumos va sta cu eleronul ;) si cu 2 tobe bafta
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • Misto achizitiile Pentru eleron nu trebuia oare portbagaj normal, ca al meu ??

                              Abia astept sa vad 2 tevi
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • asa da... update .. daca nu gasesti unde sa-ti traga 2 tevi imi spui

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google