My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne pregateste surprize...sus cu ele SDP-ule....

    Comment


    • Lipiciul l-a curatat cu Decaflash - este un spray profesional pentru inlaturat bitum si urme de colant.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • foarte buna solutia. Si eu am folosit acelasi spray,dupa ce am scos autocolantul de pe capota si portbagaj.
        Succes in realizarea noii schimbari

        Comment


        • @matheo66c: Mici modifiucari.

          @unknown: Exact cu ce a zis Soran.

          @evali_daniel: Cat mai repede posibil.

          @sorin_pss: Multumesc la fel si tie si sper sa iti iasa ceva frumos din masina.

          In acest week-end am schimbat capota de portbagaj cu una fara ambutisare ca sa pot pune eleronul Zender, poze vor fi maine cred ca sunt la `dada in aparat.

          Momentat masinuta a implinit 64 000 km Sambata acum are cu inca 400 mai mult.
          Attached Files
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Ma bucur ca ati ajuns cu bine
            Astept pozele
            Masina a fost exact cum ma astept, foarte frumoasa, pacat de stricaciunile provocate de drumuri, de vreme si ce mai e..stim cu totii cum e
            sigpic

            Comment


            • Si eu multumes Geo pentru tot si sper sa ne revedem curand, da ce stricaciuni ? Masina nu are nimic si merge chiar mai bine ca am alergat-o un pic si s-a desfundat.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Vopseaua sarita plus punctulete de rugina in exact aceleasi locuri in care le am si eu, ceea ce mi s a parut ciudat ) da dupa cum am vazut, e clar ca le pui pe toate la punct, perfectionistule :P
                sigpic

                Comment


                • Alea sunt cele mai mici probleme de rezolvat.

                  Si da sunt sau incerc sa fiu perfectionist. Cum e cu noile amortizoare ?
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • o sa mai pui dungi de cup ?
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • @sKyb0y: Dungi de cupa nu mai pun pentru ca nu o sa se mai potrivesca cu restul.

                      @20mhy: Multumesc la fel.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • te dai pe clean nenea ?

                        Comment


                        • Ma dau pe semi-clean ca si pana acum cu mici modificari.

                          Rog si eu pe cineva sa imi faca si mie un VT cu jantele vopsite in culoarea dungilor dar masina fara dungi ma ajuta si pe mine cineva sa imi fac si eu o idee va rog eu frumos ?
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Multumesc pentru poze `dada si sigur voi face treaba buna.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • frumos, ati facut voi o plimbare, ati facut...cu un scop precis...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google