My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La cat a asteptat de ce sa se grabeasca acum ?? Hai ca arata bine, usor cu finisarea si vopsirea ca sa iasa bine, le pui anul asta sau in primavara ?
    sigpic

    Comment


    • Ma bucur ca va place cum arata cu bara asta.

      Cu finisarea si spoiala nu ma grabesc foarte tare ca vreau sa iasa bine.

      In toamna asta va fi finalizat tot kit-ul Zender si va fi si pe masina.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Si niste poze facute acum pe lumina cu bara fata.
        Attached Files
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • O parere sincera a mea: Arata de 10 ori mai bine inainte. Fa-o la loc!
          Nu dati cu pietre, e parerea mea.

          Comment


          • Iese grav rau!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • sdp-ule bara de mcv nu o vinzi?

              Comment


              • @Alin0007: Stai linistit ca nu da nimeni cu pietre este parerea ta si e normal sa nu placa la toata lumea.

                @aleXpeed: Asa sper si eu.

                @ynp_46: Momentan nu dar cand o vand fac licitatie ca toata lumea vrea bara aia si o ia ala care da mai mult.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • cam cand e gata rujata si aranjata .... ???
                  sigpic
                  Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                  Comment


                  • Incepe sa prinda forma...si se pare ca o sa iasa ceva foarte tare. Mult succes in continuare
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • woa ce bine arata asa
                      abia astept s-o vad vopsita

                      Comment


                      • Ciprian, te apreciez, faci numai lucruri faine, masina ta incanta retina.

                        Singurul lucru unde parca as avea ceva de obiectat sunt rotile, din punctul meu de vedere parca i-ar trebui o alta dimensiune. Un 16, un 17.....Stiu ca este o investitie costitsitoare, stiu ca ai mai avut 17, dar poate mai incerci.

                        Felicitari pt tot ceea ce faci! E bine si mai cred ca multi ar avea de invatat de la tine!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • @BeYh3m : Saptamana viitoare ma ocup de masina dadei si apoi o sa ma ocup si de a mea. Sper ca pana la sfarsitul lunii septembrie sa fie gata.

                          @retro 590 : Si eu sper sa iasa ceva frumos, multumesc de incurajare.

                          @Mishu : Arata bine si mie imi place si sper sa arate si mai bine cu tot kit-ul pus pe masina.

                          @Eu4yas : Ma bucur ca iti place. In legatura cu jantele nu o sa le schimb momentan dar oricum si daca le schimb tot 15" imi iau. Eu vreau sa fie cat mai joasa ca asa imi place cum arata si jantele pe 17" o inalta un pic. Nu stiu daca altii au de invatat de la mine sau eu de altii dar incerc sa fac din masina ceva frumos sper sa imi reuseasca.
                          Last edited by B-53-SDP; 28 August 2011, 01:47.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • am "finisat-o" cat de cat si am mai facut si inca o idee pentru bara ,sper sa nu te superi..
                            Attached Files

                            Comment


                            • Multumesc Mishu pentru finisare imi place cum arata si imi place si poza 2 dar treaba este ca daca o fac ca in poza 2 trebuie sa renunt la grile si deflectoare si nu vreau treaba asta.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • progrese ceva ??
                                sigpic
                                Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google