My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @- Geo -: Arata interesant da nu stiu daca va arata bine tot bordul facut in culoarea asta.

    @sKyb0y: Este dar mai e de lucru la ea cum ar fi sa fac grila de la bara fata sa arate si ea bine, vopsirea etrierilor si a tamburilor, instalatie xnenon pentru proiectoare si mai gasesc eu una alta.

    Ca planuri de viitor nu stiu poate 2 scaune sport si cel mai mult mi-as dori un motor mai puternic da sa vedem ne mai gandim daca merita investitia sau nu.

    A mai imbatranit un pic SDP-ul in seara asta cu o 1 000 km si niste poze aleatoare.
    Attached Files
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • omu..aoleu..nu tot bordu..consola centrala si aeratoarele..poate si manerele de la usi atat m ajungi cu km aia, daca stau pe loc...esti cu 300 in urma mea :P
      grila aia s a ciujdit rau
      sigpic

      Comment


      • De unde fac si eu rost de niste culoare perlata , daca tot a venit vorba ...

        P.S. Cand ajung si eu pe la intalniri sa-ti returnez coarba

        Comment


        • sdp a ta imbatraneste in km ... dar intinereste la exterior :P
          apropo praguri nu iti tragi?
          From Miami 2 Ibiza
          Voucher
          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

          Comment


          • @cosmin: incearca la un service auto la vopsitorie poate gasesti acolo (detaliile ti le va spune SDP`ul maine cand va avea acces la un calculator)
            @sKyb0y: praguri nu.....este impotriva pragurilor multumim de laude

            si din partea mea multi km fara probleme
            sigpic

            Comment


            • @sKyb0y : Praguri asa cum a spus si `dada nu o sa ii pun dar poate cine stie omu se mai suceste uneori dar pana la urma raman la parerea mea fara praguri.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Daca ii pui praguri fara sa ai si spoilere modificate/schimbate, nu se va mai pastra linia fluenta a caroseriei. Deci, fara praguri!

                Salutari!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Exact asta e problema ca nu pot sa ii pun praguri daca nu fac ceva si la bari.

                  Poate pe viitor dar ma mai gandesc.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • daca cumperi alta poti sa pui doua-trei randuri de praguri!la masina asta nu!

                    Comment


                    • matinala rau de tot alba ca zapada . te-am vazut astazi in pantelimon la spital te-am claxonat . loganul visiniu pe celalalt sens te uitai la mine si vice versa... masina arata mult mai bine in realitate
                      From Miami 2 Ibiza
                      Voucher
                      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                      Comment


                      • Imi amintesc da vezi m-am uitat da nu te-am recunoscut.

                        Multumesc e bine daca arata mai bine in realitate asta inseamna ca nu am trucat pozele.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • un SeDePe avem, alb, curat si dotat!
                          lipsa text

                          Comment


                          • te-am vazut de dimineata pe la republica,frumoasa masina,
                            Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                            Comment


                            • @Marcy: Era pe la pranz si eram in pauza de masa.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • masina arata ca proaspat vopsita cum reusesti. Si eu am vosit-o acum 3 luni si deja au aparut zgarieturi fine. A ta in schimb are un luciu.
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google