My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am reusit sa fac si eu cu masina 50 000 km. A imbatranit

    Saptamana viitoare vin si boxele fata montate in sfarsit pe masina.

    Bineinteles ca nu mi-a reusit ceea ce am vrut eu sa fac cu tweeterele asa ca am cumparat alte panouri si gata.

    O sa revin cu poze.
    Attached Files
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Eee a imbatranit...la cum arata eu zic ca intinereste in fiecare zi...
      Bafta...
      sigpic

      Comment


      • slab..pai eu am deja 52000 de mii, nu stau sa te astept pe tine..hai cu kilometrii aia ) cat mai multi
        sigpic

        Comment


        • @katalin_89: Daca asa pare nu pot decat sa ma bucur. Multumesc pentru urari.

          @xxxgeoxxx: Asta e usor usor te ajung si eu.

          Si dupa mult timp s-au montat si difuzoarele pe fata.

          A fost ceva munca da eu zic ca a iesit bine cu alte panouri pentru ca cele cu fibra nu au iesit asa cum am vrut eu si asta este.

          Cam asa a iesit lucrarea cu ajutorul unui bun prieten de-al meu si bineinteles cu ajutorul lui Canto cu scule. Multumesc Canto si nu in ultimul rand lu` `dada pentru sustinere.
          Attached Files
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • deci da.....m`am suparat foarte tare pe tine ca nu ti`ai tinut promisiunea si ca cei 50mii km nu i`ai facut cu mine....te tin minte
            multi multi km inainte fara probleme.
            au iesit bine panourile, ma bucur ca in sfarsit s`a intregit si alba ca zapada dungata
            cu mare placere si stii bine ca te sustin mereu
            sigpic

            Comment


            • Multumesc `dada ai un pupic de la mine.

              Si poate data viitoare te afli si tu in masina la urmatoarea mie de km.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • au iesit super difurile, bine lucrat, cu finetze si se aud zdravan!
                lipsa text

                Comment


                • sa ne spui daca se aude cand zdragane tabla..
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Se aud mah bine "ovalele"?
                    Sper sa-ti mai fiu de ajutor si alta data ca doar din acest motiv suntem prieteni, hai sa la asculti sanatos !!!!
                    Si app tie ti-am pus "ovalele" sa vii sa ma ajuti si pe mine sa scot "ovalul"

                    Comment


                    • bravoimi place cum arata;)intrebare! vopseaua de pe clante tu ai dat-o?rezista in timp?i ai dat ianinte cu un primer pentru plastic?!?
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • frumos tare golanul asta cu dungile alea pe el

                        Comment


                        • am si eu o intrebare la dumitale: as dori si eu sa-mi montez la faruri lupe cu angel-eyesuri si nu stiu cum sa mi-le achizitionez.....
                          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                          Comment


                          • @icstrem_no1: Manerele si tot ce e vopsit la interior este vopsit la cuptor. S-a dat cu tot ce trebuie ca sa reziste in timp si rezista de aproape 3 ani.

                            @shao77: Normar ca te ajut.

                            @cosmin_BR: Multumesc mult de aprecieri si ma bucur sa vad ca iti place.

                            @emylogan: Vezi ca e un baiat pe aici pe net are si topic la anunturi care vinde asa ceva.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • frumoasa masina..sa o stapanesti sanatos si fara incidente

                              Comment


                              • am reusit sa prind o poza sexy cu SDP`ul in momentele lui intime cand facea baitza.....sa redevina alba ca zapada....da nu stiu ce s`a intamplat ca dungile alea tot n`au vrut sa iasa albe....dam cu clor si poate merge
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google