Golanu Kiss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super misto arata masina mai ales cu kitul sport.Felicitari!
    Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

    Comment


    • Imi place la nebunie cum ai modificat masina.Avem aceasi culoare la ele.
      Te rog daca poti sa imi dai un PM cum ai facut cu ledurile de la faruri cate ai folosit...ce rezistente... fiindca mi-am pus si eu si as vrea sa le fac asemanator.

      Comment


      • Ce leduri ai folosit la cercurile de la faruri...arata bine masinuta

        Comment


        • s-a schimbat total masina! felicitari.

          ps. ti-as sugera sa mai lucrezi pe la jumatatea pragurilor.. parca nu-s la linie..sau ma inseala privirea!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • nu te inseala cosmine...le las asa pana o veni momentu sa intre masina la preparat
            low....&.....slow

            Comment


            • @ALEXUTZU super masina. poti sa imi spui te rog de unde ti-ai cumparat kitul dacia pentru bara fata si cat a costat? merci
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

              Comment


              • @cristi..kitu a fost cumparat direct din uzina a fost 400 de lei.(coltare fata praguri si difuzor spate...)...restu le-am luat eu separat..nu mai stiu exact pretul
                @kid-ule uite astea sunt ledurile http://www.zexstar.com/product_info....1-W-b1-b2.html am pus cate 8 la fiecare cerc
                @ionut...uite aici am spus exact cum a pus ledurile si asa mai departe http://www.loganclub.ro/forum/schimb...-t13767p5.html postul 84...ledurile sunt cele care am scris ai sus
                low....&.....slow

                Comment


                • foarte tare masina bafta in continuare
                  sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                  Comment


                  • mosu a venit mai tarziu la mine..da macar a venit...cu un bulk de silent coat tocmai bune pentru insonorizat masina(ms shoka)...podeaua a fost facuta...urmeaza sa dau jos bordu sa vad ce e de facut si acolo
                    Attached Files
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • misto, bravo, buna investitie...
                      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                      Comment


                      • se simte vreo diferenta?

                        Comment


                        • buna faza....insa nu ti-au inghetat toate cele..la montaj ?
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • @ynp sa vedem dupa ce termin cu totu si sa fie si mocheta pusa...
                            @cosmin....nu ma am tun d-ala de aer cald si l-am pus langa mine...ca in garaj nu am loc sa deschid ambele usi si am scos masina afar
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • arata bine masina,ai cam bagat ceva banuti,spor in continuare la modificari,o folie nu ii pui ar sta mai bine,parerea mea

                              Comment


                              • ms cosmin83 folie nu-i pun ca nu am de ce nu ma ajuta cu absolut nimic
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google