Golanu Kiss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte tare,jos palariace marca e suspensia??V-MAXX de pe clio??
    sigpic

    Comment


    • Ai suspensie KW....sau e Brembo?
      AG 16 Y M A

      Comment


      • @all ...multam...se poate merge cu masina dar numai sa fie drumu aproape ca-n palma altfel...e grav
        @niki o s fii uimit da masina se poate braca maxim fara probleme ca freaca undeva...problema este in spate ca freaca putin...
        @alex...nu e v-maxx...e ta-technix...v-maxx-u am inteles ca nu ar cobora chiar asa mult ca asta
        ...usa am mai zis cred ca are 4 ani de cand e asa...o sa fie vopsita atunci cand voi vopsi toata masina.
        @alin...nu e ma kw...e suspensie brembo))
        @florine..ma crezi ca nu am atins cu nimic pana am ajuns acolo sus....problema a fost cand am coborat...
        low....&.....slow

        Comment


        • Imi place tare mult masinuta dar in schimb oglinzile alea strica tot, sunt prea mari nu stiu ... nu fac parte din acelasi peisaj parca ar fi doua castroane agatate

          Numai bine si spor in continuare !
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • ba al dreaq esti cu usa aia pe spate asa.spune la lume ca a fost o mica eroare ca altfel de maine ii vezi pe totzi cu cate o usa in alta nuanta.gogule..talent maxim.mi-ar placea sa o pot lasa si eu atat ....
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • Din start vreau sa spun ca acest comentariu al meu nu are legatura directa cu colegul meu pitestean, pe care'l respect, ci cu toti "astia low extrem".
              De ce ne chinuim sa punem loganul pe burta, cand nici cea mai sport masina de serie nu e atat de joasa? Pentru viteza, performante, confort, aspect? Sau pentru a fi siguri de sablarea partii inferioare a masinii?Plus ca mie mi se pare ca ascunderea rotii spate sub aripa da aspect de masina cocosata de bagaje.
              Parea mea ca limita ar fi exact ca la urmatoarea masina.
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Adica sa se vada toata roata si sa mai ramana loc doar de un deget pana la aripa.
              Asta e parea mea!
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Last edited by Alin0007; 9 June 2012, 01:08.

              Comment


              • salut ! Frumoasa masina ! vad ca si la tine stau rotile fata putin in "camber"... s-a modificat unghiul de cadere ... sau doar asa pare in poze ?

                Comment


                • alex cu ce ai prins grila pe bara?

                  Comment


                  • da si eu am camber,,,s-a mai dimunuat putin facand directia...dar pt a sta rotile drepte trebuie neaparat surub cu excentric(urmeaza cat de curand)
                    grila am prins-o cu suruburile cu care a venit...un fel de negrese
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • cum spuneam acu 1 luna ca voi monta suruburile cu excentric...astazi au venit..multumesc dacia shop pt rapiditate...daca tot am pus suruburile alea am zis sa schimb si prezoanele..momentan doar pe fata..pozne
                      Attached Files
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos...

                        Comment


                        • de cand n-am mai postat aici..mici schimbari la sistemul audio schimbat hu,statie,sub ,urmeaza cat de curand sa schimb si boxele fata spate ca astea sunt cam vechi ,cabluri de 0awg pentru alimentare ..se pare ca astea de 25mm nu fac fata..si maine sau poimaine poze cu rotile si pun inapoi reglabila
                          Attached Files
                          Last edited by alexutzu; 18 February 2013, 23:55.
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • Ce dreaq e harmaraia aia in portbagaj ma?Araneaza si tu putin lucrurile pe acolo ))
                            playeru ala e vis...bravo.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • pam pam..16 din nou...astept noua culoare
                              Attached Files
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • Salutare

                                Frate te rog frumos sa imi spui si mie ,de unde ai tras lumina la picoare ,defapt de unde ma leg ,daca poti sa fi putin mai explicit .astept un pm de la tine ,o seara buna

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google