Golanu Kiss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    am casco a fost schimbat deja geamu si marti tre s schimb ialele si consola si mp3...'am uitat poze cu suporti de la valeriuciprian
    Attached Files
    Last edited by alexutzu; 9 January 2009, 21:38.
    low....&.....slow

    Comment


    • #47
      mi-am luat un blaupunkt seatle mp57...pana acu isi merita toti banii...
      si poze cu grila de la dacia.....mie unu imi place cum vine..
      din pacate nu am facut poze cand am taiat-o pe cea veche...faceam un tutorial
      Attached Files
      low....&.....slow

      Comment


      • #48
        chiar ca arata bine ! felicitari ptr achizitie
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #49
          Faina grila...insa eu stiu de ce ai schimbat-o ...ca sa da mai bine noua sigla LCPitesti pe ea

          Comment


          • #50
            Frumoasa masinuta. Sa o stapnesti sanatos, si sa nu nu mai patesti nimic la ea.

            Intrebarea mea:
            Cate straturi ai dat pe stopurile din spate si s-a luat cineva de tine ana acum sau la ITP se ia cineva de tine? (scuze pentru intrebare, dar nu urmaresc postul. o voi face de acum in colo ;) )

            Te-ai gandit sa ii faci barile integral? Eu zic ca ar da bani, mia ales cu gril aai ape fata ;)
            sigpic

            Comment


            • #51
              ms frumos tuturor..
              @iamagi..nu mai stiu exact cate straturi am dat da stiu ca destule..la itp se lega sigur de tine...(eu mai am un set acasa si cand vine itp le pun p-alea)...astept sa vina vara si mai vad cu vopsitu barilor...
              @vio sa vedem cu vine stema ...pe spate sigur o pun sa vedem acu si pe fata...e bine ca are fundalu negru:p
              low....&.....slow

              Comment


              • #53
                Fain..si eu vreau sa vopsesc chestiile negre din interior din prelungirea consolei...cate straturi de vopsea ai dat?
                Cat despre bordul de prestige cat te-a dus ...?
                Am luat si eu setul de faruri/stopuri,esti multumit de ele? nu ti se aburesc farurile?
                per total misto masina ;)
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • #54
                  @dreamster, el nu are bord de prestige cumparat nou, e acelasi - daca te referi la ceasuri. asa am si eu din fabrica.

                  intrebare: ai dat cu vopsea - spay pe scoica aia de la ceasuri?

                  si farurile ti-au facut probleme ceva?
                  sigpic

                  Comment


                  • #55
                    Ok,mersi de raspuns,la ceasuri ma refeream ca vreau si eu si nu stiu cam cat e pretu...dau o tura pe la bazar.
                    Scz de off.
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • #56
                      farurile nu mi-au facut probleme ca le-am desfacut si le-am silonat bine...la staopuri am observat ca a intrat putin apa..tre sa le fac si pe alea....
                      @iamagi daca te referi la cadranu ala de la ceasuri da a fost facut cu spray rosu...si am facut cu negru si cochiile de la volan
                      @dreamster...pai pentru tunelu de la frana de mana si celalalte 2 am dat cu primer pentru pastic ..apoi cu grund si in final cam 2 staturi de vopsea...la vara o sa le fac mai cum trebuie adica slefuite ca sa fac o suprafata plana...
                      multumesc tuturor pentru aprecieri.."roza"mea e abia la inceput de drum...sper ca prin august septembrie sa termin ce mi-am propus sa ii fac
                      Last edited by alexutzu; 22 February 2009, 19:51.
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • #57
                        Frumoasa masina sa ai bafta de ea in poza 2 mie mi se pare ca usa este parca alta nouanta la vopsea?

                        Comment


                        • #58
                          da asa e am avut-o lovita si din pacate nu a iesit aceasi nuanta....
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • #59
                            După ce s-au uscat piesele și le-ai pus la loc pune niște poze... Frumoasă mașină

                            Comment


                            • #60
                              nu am decat poza decat cu plasticu de la cadran
                              Attached Files
                              Last edited by alexutzu; 22 February 2009, 20:20.
                              low....&.....slow

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google