Golanu Kiss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golanu Kiss

    Sunt de aproape un an pe forum da am zis sa imi prezint si eu golanu meu un 1.4 kiss fm...Primit cadou de la andreea banica:P(fericitu castigator al promotiei kiss fm).
    oricum asta ar fi el si ce i-am pus eu:
    -am schimvat blaupunktu ala din fabrica(vroiam ceva cu telecomanda)am optat atunci pt un kenwood...Da acu vreau ceva mai bun...Probabil clarion...
    -boxele fata ground zero(coax)le schimb si pe alea acu:p
    -foxe spate coustic
    -2 statii raveland(4x100 rms)
    2 suburi logitecj z-2300 le aveam pe aks si am zis s vad daca se aud bine...Si mi-au placut cum se aud in masina si le-am lasat
    -condens stinger de 1f
    Cam asta a fost sunetu:p...Mai am neoane undercar rosi ,leduri albe la pozitii,schimbat culoarea la pafonieaza in porbagaj in rosu,stroboscoape in bara...
    Cam atat momentan...In curand schimb arcurile si la primavara si niste jenti din aliaj
    Aaa am uitat am cam 11500 de km..Pana acu nici o problema importanta (mai putin accidentu suferit de un destept un parcare probabil..noroc cu casco e mai nasol ca nu a iesir exact aceeasi culoare)masina merge bn ...Putin cam puturoasa da ce s ii faci:p
    Attached Files
    Last edited by alexutzu; 18 October 2008, 13:23.
    low....&.....slow

  • #2
    Nice!...Da de ce o faci puturoasa?...Ca nu e...Poate benzina proasta sau altceva

    Comment


    • #3
      Cica dece o faci puturoasa !!! Ptr ca este ..Asta e adevarul.Am schimbat eu vitezele cand taia benzina si mi s-a parut extrem de puturoasa.
      Oricum motorasul este destul de fain..Dar nu prea este fain cand pleci 5 insi la drum lung.
      Last edited by darksid3; 7 November 2008, 20:12.

      Comment


      • #4
        Originally posted by viorelu View Post
        Nice!...Da de ce o faci puturoasa?...Ca nu e...Poate benzina proasta sau altceva
        ms...Si a ta e frumoasa:p benzina nu cred k ar fi o problema:p..In masina sunt cam 3 pers in general...Si nu prea vrea la depasiri...In schimb la consum sta bine pana pe la 2500 de km ma speriasem k aveam mixtu pe la 9..Da acu a ajuns la 7 ...Deci din pct consum e super...Poate dupa un cip si un filtru sport se mai simte cev:p

        nu e fain k e masina cam grea..Da sincer e comfortabila...K am fost pana la timisoara(cu gagik) cu a mea ...Am fost s isi cumpere ea masina...Si la intoarcere a condus-o ea pe a mea si eu polo kre il cumparasem si nush are niste scaune asa incomode...O fi putoroasa da makr ma simt bine in ea:p
        Last edited by darksid3; 7 November 2008, 20:14. Reason: post consecutiv
        low....&.....slow

        Comment


        • #5
          Frumoasa culoarea esti un norocos hai ca nu e chiar asa puturos...Dar se putea si mai bine...Si un mic sfat . Da jos imbracamintea de volan ce naiba duar ai volan de piele...In rest multi km fara probleme....
          sigpic

          Comment


          • #6
            ms as da-o jos dar din ce am observat a inceput sa se cam toceasca pielea aia...Nus stiu ce piele o fi ea...Da nu e prea buna...Si am zis ca s-o mai protejez
            Last edited by darksid3; 7 November 2008, 20:03.
            low....&.....slow

            Comment


            • #7
              Cum ai castigat domnule?
              Ce a trebuit sa faci?
              Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos...Si referitor la volan, lasa-l sa se vada ca ai piele.

              Comment


              • #8
                Pai cum sa nu fie puturoasa, cand tu la 75 km/h esti in tr 5?
                Ia uitati-va in poze, mai exact ultima.
                Cand esti la 75 km/h, ca sa poti face o depasire bine, retrogradezi pana in tr 3. Si nu va mai fi atat de lenesa.
                PS: nu ai condus golf de 1.4, sa vezi ce inseamna masina lenesa
                Last edited by Cezar; 7 November 2008, 20:11.

                Comment


                • #9
                  Ce rau esti ma cezar...Omu' a zis ca e multumit de consum...

                  Comment


                  • #10
                    Esti norocos
                    Foarte frumoasa masina,si e destul de bun si motorasu de 1,4 :P
                    Sa ai grija de ea
                    Frumos si interiorul
                    Last edited by vdmihai; 7 November 2008, 20:17. Reason: mistake!
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #11
                      Ce ai patit la usa? Masina e frumoasa,dar singurul lucru care nu imi place e in poza 4, capacele la roti vopsite...
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • #12
                        Vad si eu tot in poza 4 ca nu ai autocolant si pe usa din spate.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • #13
                          F frumoasa masina sa ai bafta de ea!!
                          nici eu nu am jante si imi place ca ai vopsitt capacele negre. Cum ai procedat ca vreau sa le fac si eu negru mat. Bafta la cat mai julti km fra evenimente neplacute!!!!
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • #14
                            Salutare te rog frumos sa pui o poza cu subwoferele . << Multi km fara evenimente>>

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa masina. Din ce am vazut eu in poze, ai schimbat culoare la fetele usilor. Imi spui si mie cum ai facut. Si pe mine ma deranjeaza ca nu am aceeasi culoare cu bordul. In rest e super masina, sa ai bafta de ea.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google