Golanu Kiss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Cam lipsesc finisajele la interior sau celputin asa pare din poze si deobicei in poze nu se vad prea bine detaliile marunte.Exteriorul este frumusel.

    Comment


    • #92
      or lipsi da n-am masina de show room..oricum inca nu e terminat interioru mai tre facute fetele din spate si bordu da asta dupa ce masina mai coboara un pic si mai primeste niste caluti
      low....&.....slow

      Comment


      • #93
        frumoase roti nene...hai cu arcurile si o sa arate tun.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • #94
          gogole,nota10.cand te-am cunoscut erai baiat cuminte.vad ca o iei razna.mult spre bine.bravo.
          p.s.iti multumesc mult pentru sustinere azi.a contat enorm.si pt tine m-a lasat doamna.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • #95
            buna treaba ai facut la masina!te felicit!panourile de usa arata super la fel si jantele!mai folie si arcuri si e superba!sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente!

            P.S. acuma ca e caldura nu miroase vopseaua de pe panouri ca si eu as vrea sa-mi fac da mi-a zis cineva ca o sa se simta mirosu
            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

            Comment


            • #96
              ms pervert_dory... nu se simte absolut nimic..daca le lasi sa se usuce nu e nici o problema...
              sper sa urmeze cat de curand arcurile inca nu's hotarat eibach say h&r
              Attached Files
              low....&.....slow

              Comment


              • #97
                Salut! imi plac f mult jantele ;) Ca arcuri iti recomand H&R CHiar daca sunt putin mai rigide ca eibach..lasa masina indeajuns de mult cat sa arate super bine! iar cu jantele pe 16" efectul e garantat!
                Ps. parerea mea
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #98
                  ms cosmine la h&r m-am cam orientat si eu...da pana atunci o sa pun niste arcuri stock taiate sa vedem cum arata
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • #99
                    Dumnu' daca nu te cunosteam credeam ca unele poze sunt facute pe la dezmembrari ))) glumeam ; multa munca ... Dar se vade ...
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Ca de obicei alex munceste in timpul liber la golan...mai bine isi punea user pe forum mesterutzu...da nu e singuru...mai stiu eu unu care poate il si intrece
                      DISSSEL nu o mai da cu glumeam ca asa e ce spui mai sus

                      Comment


                      • frumoase jante (ia schimbat tot aspectul)
                        sigpic

                        Comment


                        • da frumoase si masina arata bine,jantele chiar daca sunt pe 16 dau impresia de 17 si arata ff bine ,cauciucurile late ...........e chiar bine .
                          Daca imi poti da detali in legatura cu pretul si de unde le-ai luat ,daca mai sunt modele .....??!! multumesc anticipat
                          Last edited by dekony; 8 April 2009, 00:23. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • ms..dekony..din pacate nu nu stiu daca mai sunt...eu n-am mai vazut modelu asta decat pe 1 singura masina...au costat aproape 10 mil..cu tot cu gume..nu sunt noi
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • ce sa mai ma Alex, a ta e un ozn pe roti na daca vrei impresie. Ma si totusi e frumoasa. Vezi sa nu ti se urce la cap. Acu imi pleca cum arata.

                              Comment


                              • mai nou a primit o finala aspec...urmeaza sapt viit tubulatura inox si filtru sport raid..pun niste poze si un filmulet cu toba..
                                ps:scuzati claritatea sunt facute cu telefonu ca m-a lasat aparatu foto
                                Attached Files
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google