Golanu Kiss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa o stapinesti sanatos,cca no limit ,spor la tunarit tincherlit,ia zi si mie ce ai folosit la insonorizarea usilor?..cat despre podea nu iti e teama ca pisla aia tine umezeala,intreb si eu?...in rest imi place masinuta ta spor la treburi in contiunuare un 10 si de la mine
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • pe usi am pus hushmat....si pe podea e pus un strat de aluband si apoi stratu de pasla....
      low....&.....slow

      Comment


      • Calul de dar nu se cauta la dinti. Eu cred ca e o masina destul de buna. E pacat sa incepi sa te bagi sa schimbi asa multe la ea, mai ales ca nu ai multi km. Sa nu plangi dupa garantie.

        Comment


        • fiecare cu problemele lui....oricum masina a iesit din garantie...asa ca nu vad de ce as mai plange dupa ea
          low....&.....slow

          Comment


          • foarte misto masina! spor la aranjat in continuare! de unde ai luat stikerele Renault F1 Team? multa bafta!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • sus cu janteleeeee
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Ai iesit foarte bine au schimbat aripa cu totul?

                Comment


                • A iesit bine vad..Bine ca ai rezolvat.Totusi a durat ceva.
                  Diferenta aia de nuanta e de la umbra sau de la poza?...

                  Comment


                  • masina e afara din service de 2 sapt,...da a iesit bine diferenta aia de o vezi tu e din cauza usii spate care e cu totu alta culoare decat restu masinii
                    @radu...da au taiat aripa cu totu si sudat....nu se observa nimic....au lucrat bine oamenii
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • Draguta masina sa ai grija de ea ,Frumos!
                      Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

                      Comment


                      • ultimele nouati...stopuri cu leduri...plus cateva reglaje..la toba..
                        Attached Files
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • Frumoase stopurile,sa le stapanesti sanatos.Sti ce strica putin in peisaj?...silenceru la toba ))
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • nu aveam ce sa fac ma...doar cu ala imi dadeam seama dc naiba vibreaza asa rau
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • alex cam cat au fost stopurile?? aveai si modelul pe fumuriu???
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google