Golanu Kiss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost negru lucios apoi mat...si acu am optat pt imitatie carbon...se vede multa mai frumos asa...aa si am avut negru mat aproape 1 an de zile..pur si simplu am vrut sa schimb ceva
    low....&.....slow

    Comment


    • frumos colega!
      Vezi ce faci cu ledurile de la faruri, ca-s de o calitate indoielnica!
      Spor la treaba!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Hm,iar eu abia dupa 4 ani m-am hotarat sa vopsesc consola in negru mat.Cam cat ajunge un "plastic primer" ?
        Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

        Comment


        • multam sorine...ledurile au fost schimbate de la bun inceput cu leduri zexstar..da acu vreau eu sa le fac altceva...sper sa-mi iasa
          @amg..plastic primeru care il folosesc eu adica cel de la dupli..e cam 30 de ron...da sincer pt consola eu nu cred ca o sa ai nevoie..daca matui bine suprafata si o cureti iese bine
          low....&.....slow

          Comment


          • si pozele......schimbat iluminatul cercurilor...in loc de 8 leduri pe far am folosit 16 pe far..din pacate lipsa aparatului foto isi spune cuvantul..si nu pot face o poza cum trebuie cu angel-urile
            Attached Files
            low....&.....slow

            Comment


            • vad ca esti pus pe treaba ,foarte bine ma bucur cati dai interesul pentru masinuta si asa e bine ca ia te cara saraca peste tot...multa bafta alex,si asteptam kitul montat.
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • ms. florine da un lucru as vrea la ea sa straluceasca ca a ta:P
                low....&.....slow

                Comment


                • te-ai pus serios pe modificari ..bravo..arata super bine masina

                  Comment


                  • sunt curios cum o sa arate cu kit-ul pentru bara....un sfat...fara graba si cu multa grija...detaliile conteaza si ele spun multe..bafta la surubarit si am un sentiment ca o sa iasa ceva frumos..bafta man.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • ms cosmin si matheo...mai e pana sa spun ca termin ce am de facut la ea...urmeaza arcurile h&r, traseul la evacuare,trebuie sa fac porbagaju clean,,,capota cu bad boy,trebuie sa fac interiorul...abia in primavara o s-o vopsesc si sa pun kitu pe masina..deci mai am multe de facut...numa bani sa fie
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • un update la muzica...statia pt boxe..si vineri sper boxele pe fata pe 16.5 cu inele mdf
                        Attached Files
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • cu ce ai lipit grila,am vazut ca o ai de ceva vreme....am si eu una si nu stiu cu ce sa o lipesc......

                          Comment


                          • nu e lipta e prinsa in autofiletante...vezi ca iti arata in manual exact cum s-o prinzi
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • azi au aparut si lautarii tre doar s ma duc sa ii iau de la curier..se schimba si oglinzile...si incepem montarea kitului de la dacia...poze diseara cand le aduc...
                              sper sa apuc week-endu asta sa pun inele si boxele pe masina....si sa termin in final insonorizantu masinii
                              Last edited by alexutzu; 8 December 2009, 16:04.
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • in autofiletante?cum nu stiu,defapt nu imi imaginez cum vin.eu nu am manual de instalare chiar daca am luat grila de la dacia.o sa vin la o intalnire sa imi arati.Ps:de unde ai luat tot kitul de dacia si un pret...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google