Nt-80-SRI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    BINE AI VENIT! DAR CA O CURIOZITATE.......... AI VRE-O LEGATURA CE CEI CU OCHI ALBASTRI...............NT-80-

    Comment


    • #32
      Salut.Frumoasa culoare ai ales.Spune-mi, te rog, ai xenon sau bixenon? Cat te-a costat?

      Comment


      • #33
        Originally posted by VLAD.S View Post
        BINE AI VENIT! DAR CA O CURIOZITATE.......... AI VRE-O LEGATURA CE CEI CU OCHI ALBASTRI...............NT-80-
        nu, nu am nici o legatura ... Altceva inseamna
        VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by sorin_pss View Post
          Salut.Frumoasa culoare ai ales.Spune-mi, te rog, ai xenon sau bixenon? Cat te-a costat?
          nici una nici alta ... Am luminile din dotarea standard
          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
          sigpic

          Comment


          • #35
            E prea perfect sa fie asa.Nici macar alte becuri, ceva philips?Ciudat. Arata bine rau.
            Bafta in continuare

            Comment


            • #36
              [ATTACH]42263[/ATTACH] [ATTACH]42264[/ATTACH]
              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
              sigpic

              Comment


              • #37
                O sa ajungi s-o autocolantezi si pe roti ! De cate ori trebuie sa ti se spuna sa nu mai continui cu stickereala ? Mi se pare si asa prea mult ! Incearca sa faci ceva util , simplu si frumos !

                Numai bine ,
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #38
                  sal

                  Originally posted by angelboy View Post
                  Dacia Logan - 2007 - Laureat Plus - GRI Comette, metalizat.
                  Motor 1.4 MPI 75 CP

                  Dotari standard: Calandru cu ornament inferior cromat, Portbagaj cu eleron încorporat, Buton deschidere portbagaj, Baghete laterale de protecţie negre, Jante de oţel 15 cu capace complete, Bare de protecţie în culoarea caroseriei (partea inferioară), Calandru cu bandou superior cromat, Grilă calandru vopsită în culoarea caroseriei, Protecţie praguri uşi, Mocheta Dilour, Panouri uşi cu inserţie material textil, 3 tetiere spate reglabile pe înălţime, Cauciucuri Michelin, Airbag frontal şofer, Airbag frontal pasager (cu deconectare manuală), Centuri de siguranţă faţă în trei puncte, reglabile pe înălţime, 3 centuri de siguranţă spate cu prindere în 3 puncte, Tetiere faţă cu reglare pe înălţime, ABS Bosch 8.1 şi repartitor electronic de frânare, Portbagaj cu eleron si buton, Geamuri electrice fata-spate, Antidemaraj electronic, Indicatoare digitale (carburant, temperatură lichid răcire, kilometraj), Computer de bord cu 5 funcţii (kilometraj general, kilometraj parţial, consum mediu, autonomie previzibilă, viteza medie), Martor portiere deschise, Direcţie asistată hidraulic, Proiectoare ceaţă, Bloc optic spate cu stopuri tip Cristal, Retrovizoare exterioare cu reglaj electric şi degivrante, Retrovizor interior cu reglaj noapte/zi, ÃŽncălzire/ventilare cu 4 viteze, Comandă reciclare aer, Aer condiţionat, Geamuri colorate (cu tentă de culoare), ÃŽnchidere centralizată cu telecomandă, Cutie de documente (8 litri)
                  Buzunare scaune faţă, Suport pahare pe consola centrală, Spaţiu de depozitare la baza consolei, Radio CD 4x15W, panou detaşabil, Scaune faţă cu reglaj longitudinal şi reglaj al spătarului, Scaun şofer cu reglaj lombar şi pe înălţime, Garanţie extinsă 24 luni, dar nu mai mult de 120.000 Km.

                  Modificari facute de mine:

                  Pleoape faruri, Caractere KANJI pe cele 4 aripi, Autocolant portbagaj (Special Edition+Kanji "Angel"+Logan+emblema cromata Tuning), Embleme pe portiere, Turometru pe portiera, aripa si spoiler stanga spate, Antena GPS (Shark), Capat evacuare borla, Senzori de parcare cu display LCD, MP3 auto Pioneer, Neoane sub-bord cu senzor sunet, Neon casetofon, Neon interior, (toate neoanele sunt albastre), Presuri aluminiu albastre, Huse din piele ecologica, Cotiera Logan, Parasolare parbriz si luneta Renault, Huse centuri, Inele cromate bord, Manere portiere cromate - si interior si exterior, Stopuri Lexus Style fumurii, Presuri de noroi Logan, Detector Radar Whistler.

                  Cam asa arata Loganul acum:

                  [ATTACH]38562[/ATTACH] [ATTACH]38563[/ATTACH] [ATTACH]38564[/ATTACH] [ATTACH]38565[/ATTACH] [ATTACH]38566[/ATTACH] [ATTACH]38567[/ATTACH] [ATTACH]38568[/ATTACH] [ATTACH]38569[/ATTACH] [ATTACH]38570[/ATTACH] [ATTACH]38571[/ATTACH]

                  [ATTACH]38572[/ATTACH] [ATTACH]38573[/ATTACH] [ATTACH]38574[/ATTACH] [ATTACH]38575[/ATTACH] [ATTACH]38576[/ATTACH] [ATTACH]38577[/ATTACH] [ATTACH]38578[/ATTACH] [ATTACH]38579[/ATTACH] [ATTACH]38580[/ATTACH] [ATTACH]38581[/ATTACH]

                  [ATTACH]38582[/ATTACH] [ATTACH]38583[/ATTACH] [ATTACH]38596[/ATTACH] [ATTACH]38597[/ATTACH] [ATTACH]38598[/ATTACH]
                  cu greu iti mai lua peste 170 DAK ITI LUA
                  la 16v pot sa iti spun k i-am dat bordul si avea doar 2300 km
                  apropo eu am GJ-85-SRY :d:d
                  sa o stapanesti sanatos imi place int

                  Comment


                  • #39
                    Frate..Nu mai raspunzi la PM?
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • #40
                      Ultimile modificari

                      Am mai facut unele modificari intre timp

                      Image002.jpg Image003.jpg Image0021.jpg Image0031.jpg Image0041.jpg
                      VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        misto si sa-ti mearga .da cum de nu am vazut-o si yo prin roman?
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • #42
                          Cum nu ai vazut-o ... ca doar aici locuiesc.... si circul foarte mult cu ea
                          Nu imi dau seama cum de nu ai vazut-o
                          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Frumos,elegant....felicitari ...arata super

                            Comment


                            • #44
                              sa moara mama da in ce zona poate fi vazuta?o fi alt roman ?
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • #45
                                Roman, judetul neamt, stau in spate la Fashion Club la piata mare
                                VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google