Loganu meu LYN-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganu meu LYN-ul

    Nu e cine stie ce...dar mie i-mi place
    Attached Files

  • #2
    Si mie imi place. Sa o stapanesti sanatos.
    Cel mai mult imi place ca e facuta cu bun simt.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      ms lafel

      Comment


      • #4
        Imi plac jantele. Sa o stapanesti sanatots. in Braila LYN a fost numar de radar .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          Ms..Misto faza cu radarul
          Last edited by 1.5 DCI; 7 July 2007, 13:41.

          Comment


          • #6
            parca ai mai avut odata topic cu masina...
            Daca da... imi cer scuze s-au pierdut niste posturi,si useri...din cauza hostului!
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Sa stapanesti sanatos masina.E frumusica.
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • #8
                frumoasa ! sa te bucuri de ea fara probleme.

                Comment


                • #9
                  masina arata bine... partea nasoala este la spate... stopurile sunt oribile

                  Comment


                  • #10
                    Imi place. Dar am si 2 observatii:
                    1.stopuri- ce face autocolantul ala peste ele. Schimba-le daca nu-ti plac cele stoc!
                    2. de ce ai acoperit sigla Dacia? E vreo problema ca ai Dacia. Daca te deranjeaza asta, fii convins ca lumea stie ce conduci. Nu gasesc nici un argument de ordin estetic sa acoperi sigla Dacia din fata si spatele masinii. Chiar daca tu nu oi fi intentionat asta, seamana a lucru de "baeţaş" care vrea sa para altceva decat e.

                    P.S. Sper sa nu te superi. Ai alta parere decat mine, ignora-ma.

                    Comment


                    • #11
                      arata bine bravo

                      Comment


                      • #12
                        stopuri urite
                        oricum so folosesti sanatos si sa te bucuri de ea
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #13
                          am mai zis si mai zic odata, dupa rosu pasion, albul e a doua culoare nemetalizata care imi place! uitativa ce bine arata, se asorteaza chiar si cu culoare de la jante. banda neagra de pe usi, in contrast da foarte bine.
                          gata cu laudele . imi place mult, cu putine obiectii:
                          - banda rosie de pe numere. spray negru si ai rezolvat in 5 minute
                          - folia de pe emblema dacia din spate ... nu e o idee stralucita. da jos si astupa cu chit, vopsesti. asa o sa arate muult mai bine. daca dai folia jos, evident, emblema albastra o sa arate ca curu. da' asta e. recomand jos emblema cu totu'
                          - nu stiu ce sa zic si eu de stopuri, nu arata chiar asa de urit cum spun altii, poate cele clare se potrivesc mai bine. am vazut folie decupata model fagure si aplicata peste tot stopul, cred ca e mai ieftin si o sa arate mai bine ca si ce ai acum. cel putin la cite am vazut, mi-a placut.
                          te-ai gindit sa vopsesti minere esterioare de la usi in culoarea alb? doar partea mobila de la miner. editeaza o poza sa vezi cum arata.
                          si ca sa citez pe zenit, evident ca sint parerile mele iar gusturile nu se discuta! daca tie iti place, altceva nu conteaza.
                          sa o uzezi sanatos
                          Last edited by crististreulea; 30 June 2007, 01:28.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #14
                            Sa-l stapanesti sanatos si multi km fara probleme , stopurile sunt cam aiurea in primu rand ca ai acoperit ochiul de pisica(care e pus cu rost acolo) , si daca nu iti place sigla dacia cel putin in fata iti poti pune plasa...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Ms....si tie lafel....Si nu e vorba ca nu-mi place sigla Dacia....daca nu-mi placea nu-mi mai luam logan...si plasa nu-mi place...Ms oricum pentru sfat.

                              nu mai citati postul anterior!
                              Last edited by 1.5 DCI; 7 July 2007, 13:42.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google