Loganu meu LYN-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca suntem off-topic. Eu mi-am pus acum 1 luna jumate maximum cat se poate pune pe masina, 5% pe spate si 73% pe fata. Atat e legal pe fata, pentru ca exista o singura omologare de 73%, nu mai poti sa scrii cat vrei tu pe omologare. Am incercat sa-l conving pe cel care mi-a pus folia sa puna un pic de tot mai inchisa si nu a vrut sub niciun fel, ca nu-si pierde el licenta de pus folie pentru mine. Dupa ce am pus folia am facut itp-ul. Pe nenea de la revizie nu l-a interesat foaia, s-a uitat personal la folie pe fata sa vada transparenta ei si a zis ca ok. Si intr-adevar, pretul e destul de piperat pentru spate. Eu am dat 2 mil numai pentru folia pe fata.
    Sper ca nu l-am suparat pe nenea Streulea si sa ne dea avertismente .
    Last edited by laur_cos; 3 May 2008, 10:54.
    zoom-zoom

    Comment


    • Eu zic ca sta mai bine pe negru, cromul nu prea are ce cauta cu alb. E doar o parere.
      radu lyn2.jpg
      sigpic

      Comment


      • Multumesc pentru poza....nici eu nu sunt hotarat de care sa-mi iau.Imi plac si cele pe negru...dar nu cu sticla fumurie

        Comment


        • Tot pe negru as ramane si eu fara suparare
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • Mai aveam poza asta in calculator
            Attached Files

            Comment


            • Nu te grabi si ia-ti pe negru. Contrastul e foarte important!

              Comment


              • Asa ziceam si eu mai ales ca nu mai ai deloc crom pe masina, ba din contra geamurile, stalpii, bandourile, plasa din fata , sunt negre. Numai bine!
                sigpic

                Comment


                • Negruuu pt ca o sa ti se potriveasca ... nu-ti place avataru meu ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Imi place avatarul tau normal....nuami nu-mi place bara ca nu e alba ca a mea

                    Sa am eu banii si oi vedea eu atunci ce lampi o sa-mi iau.

                    Comment


                    • Beton ! Arata bine tare,am mai spuso ,alb este culoarea la moda,am cativa prieteni care iti admira masina mereu, cand intru pe LoganClub,si sunt prin preajma,ma pun sa le arat Loganul alb.Sa ai grija de masina !
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • Multumesc mult Dan....si saluta-i si pe prietenii tai din partea mea

                        Comment


                        • Logan 1.4 Mpi

                          Lasa Radule ca pun si eu plasa si te intrec.........,chiar un sfat , nu este mai bine sa pun placa argintie decat neagra.............?
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • Eu zic sa pui neagra ca da mai bine

                            Comment


                            • Man, vopseste in alb bandourile de pe usi, ca asa pare neterminata!

                              Comment


                              • Eu as opta pt stopurile fumurii cu led`uri...si cu folia pe geam dau bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google