Loganu meu LYN-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc tuturor...ma simt super cand vad ca va place...tre sa ma gandesc ce mai urmeaza ;))

    Comment


    • belea rau jantele radule..sa le stapanesti sanatos..imi plac..X daca vrei iiti dau eu p'ale mele sunt stok...plus diferenta pentru H&R daca vrei sa facem schimb !

      Comment


      • Foarte tare ... nu am mai intrat de mult pe topicu tau .... jantele nota 10* is super fain modelu si dau foarte bine pe logan. Mai pui un palasolar negru pe parbriz si o bara de MCV si o sa arete si mai belea

        Sa ai noroc de masina si sa ai grija de jantele...apropo toba ai? daca nu sa iti pui urgent sa se intoarca si mai multa lume dupa ea
        ...de doi lei :p

        Comment


        • Originally posted by B-08-ZIA View Post
          belea rau jantele radule..sa le stapanesti sanatos..imi plac..X daca vrei iiti dau eu p'ale mele sunt stok...plus diferenta pentru H&R daca vrei sa facem schimb !
          ms mult...mai am 2 seturi de roti sii nush ce sa fac cu ele ;))
          Originally posted by mishu_wrc View Post
          Foarte tare ... nu am mai intrat de mult pe topicu tau .... jantele nota 10* is super fain modelu si dau foarte bine pe logan. Mai pui un palasolar negru pe parbriz si o bara de MCV si o sa arete si mai belea

          Sa ai noroc de masina si sa ai grija de jantele...apropo toba ai? daca nu sa iti pui urgent sa se intoarca si mai multa lume dupa ea
          Multumesc mishule...Parasolar am avut dar tocmai am schimbat parbrizul si nu am apucat sa pun altul. Toba sport nu am...am modificato putin pe cea stock sa scoata un sunat putin mai diferit...nu tare. As vrea si eu o bata de mcv...dar nu ma lasa sufletul sa o lovesc sa o pot schimba pe casco. Bafta

          Comment


          • felicitari radule pt achizitie...mai bine ca ai scapat de subwoofer..ca iti dezmembra masina ))))) ....oricum...schimbul e bun..zic eu... cu jantele alea pe 15 ce ai facut???iati macar niste eibach ..ca sa fie coborata...nu taia din arcuri...ca tu ii mai dai si doamne fereste sa iti sara de cur intr-o curba ...ai grija...sper sa faci treaba buna...
            inca o data felicitari pt jante arata mortal...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • bravo radule
              felicitari pentru jante, arata demential
              succes la bani si tuning in continuare
              tradatorule ! )

              Comment


              • Arata prea marfa asa... Zici ca e masina din aia..facuta la Pimp my ride... Bravo.. Felicitari.
                Numai bine.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Felicitari pentru jenti,sunt superbe, ai grija la gropi acuma sa nu le ovalizezi.

                  Comment


                  • arata bine , conteaza sa iti placa
                    totusi jante pe 18 pe logan zic eu ca nu se merita , is mari si grele , poti pune bani pt consumabile , pe 17 maxim zic eu ca ar fii suficient oricum drumurile din romania is cum is ..
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Radu....am mai scris si mai sus....asa sa intamplat sa fac schimbul....nu a fost alegearea mea....el vroia neaparat sub si am prins ocazia

                      Oricum va multumesc tuturor pentru aprecieri....sincer nu ma asteptam sa va placa sa mult :*

                      Comment


                      • Care sunt diferentele dintre jantele pe 15' si cele pe 18' ? Exceptand confortul....ca doar ai vrut pe 18' ) . Accelereaza mai greu ? Atinge ceva.. ? Vreu sa-mi pun si eu pe 17' cand imi vine masina . Dar cand am precizat asta pe forum ... dl' Seba a inceput sa insire multe chesti pe care nu le-am auzit de la ce'i ce au jante pe 17/8 ...

                        Comment


                        • Diferentele sunt....ai si avantaje si dezavantaje.

                          Avantaje sunt ca ai un aspect mult mai frumos....se aerisesc mai bine franele...permite montarea de discuri de frana mai mari....franarea e mai buna....stabilitate crescuta...si nu mai stiu.

                          Dezavantajele sunt ca e mai rigida putin.....trebuie sa fii atent la gropi sa nu strici cauciucu si janta....si se ingreuneaza putin servodirectia....altceva nu mai stiu acuma.

                          Comment


                          • ...si pierzi din demaraj
                            felicitari pentru jante; esti cam primul din zona Moldovei cu dimensiunea asta
                            asteptam pe primul cu 19" in afara de cel din Brazilia
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • Un singur cuvant din partea mea - SUPERBA
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • Faina treaba cu 18" !
                                Faine, dar grija mare.....sti tu la ce ma refer!!!!!!
                                Eu am pe 17"!
                                Bafta si numa' bine!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google