Loganu meu LYN-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • arata super cu jantele astea pune si tu niste poze facute cu aparatu ;))

    Comment


    • bravo domnu...masina ta e.....foarte urataa!!!!))glumeam man:Pstii uh parerea mea;)
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Bravo domnu' tari jantele .............dar .............cu drumurile cum te impaci .........arcuri sport , jante de 18 cu balon mic inseamna sinucidere pentru articulatii.............pentru stabilitate si franare este marfa dar sunt altele care sufera.
        Oricum te felicit.
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • O poza facuta pe geam din fuga ;))

          Arcurile sport le dau jos astazi si le pregatesc de vanzare
          Attached Files

          Comment


          • Si o bucuri cu altele nu ? ...

            Comment


            • Nu o mai bucur cu nimic....doar cu cele originale....deja le-am si schimbat....pot sa spun ca arata ca draq dar in schimb e mai moale suspensia....Tre sa fac ceva sa fie mai joasa....dar parca nici sa tai din arc nu-s inpacat cu ideea

              Uitati-va ce am gasit ep net despre jantele AVUS

              Jante aliaj / AVUS

              Jante Avus - unele dintre cele mai exlusiviste jante de aliaj usor din industria auto. Greutatea scazuta si rezistenta exceptionala fac aceste jante ideale pentru lumea dura a competitiilor auto, motiv pentru care Avus echipeaza 2 echipe de Formula 1. De remarcat ca in filmul Fast & Furious, 2 masini au fost dotate cu jante unicat Avus din colectia modulare forjate .
              Last edited by RADU_LYN; 15 May 2009, 13:25. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Cat ai dat pe jenti?

                Comment


                • Pai ai pus arcuri si jantele alea frumoase si acuma le dai jos toate? La cum arata jantele alea cred ca ai rupere de coloana in combinatie cu arcurile sport.Mie mi se pare destul de rigida masina si cu gume stock.

                  Comment


                  • Radu - LYN ? Nu ai treaba cu el e bun baiatu bravo lui felicitari Raduculeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
                    Te asteptam la Iasi la noi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • vinzi si jantele?!

                      pe astea pe ce le mai dai? )...


                      imi [place de tine: cumpari ceva, place la lume, tu le dai jos si le vinzi... ce nu place la lume ai pastrat ) (stopurile)
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by SUPERCAR View Post
                        Cat ai dat pe jenti?
                        AM scris ami sus ca nu am dat bani pe ele...le-am luat la un schimb.
                        Originally posted by blaze2k View Post
                        Pai ai pus arcuri si jantele alea frumoase si acuma le dai jos toate? La cum arata jantele alea cred ca ai rupere de coloana in combinatie cu arcurile sport.Mie mi se pare destul de rigida masina si cu gume stock.
                        NU era rigida chiar asa cum crezi tu....depinde acuma de cat de mofturos esti....eu le-am dat jos de gura lu tata ca ma duceam pe la tara si na....ma enervam si eu ;))
                        Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                        Radu - LYN ? Nu ai treaba cu el e bun baiatu bravo lui felicitari Raduculeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
                        Te asteptam la Iasi la noi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Multumesc mult Dan...duminica vin pe la voi
                        Originally posted by iamagi View Post
                        vinzi si jantele?!

                        pe astea pe ce le mai dai? )...


                        imi [place de tine: cumpari ceva, place la lume, tu le dai jos si le vinzi... ce nu place la lume ai pastrat ) (stopurile)
                        Nu vand jantele....si nici stopurile nu le schimb pentru ca,inca nu a aparut un model care sa-mi placa sa mult.

                        Comment


                        • DFrumoas domnu ,dar trebe sa faci ceva cu garda la sol, arata cam urat asa

                          Comment


                          • Am sa o rezolv eu si pe asta

                            Comment


                            • sa dam un pic de viata pozelor..
                              Attached Files
                              Last edited by unknown; 21 May 2009, 20:59.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google