Loganu meu LYN-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by radu_lyn
    Nu e cine stie ce...dar mie i-mi place
    Salut. Frumoasa masina, imi place cum ai facut-o. Te intreb cam cat te-a costat sa vopsesti barile de protectie in culoarea masinii, si cam la cat te-au dus toate modificarile facute? Exceptand jantele de aliaj, pe care le am stock
    Logan Ambition 1.6 8V

    Comment


    • Originally posted by blanarucristi
      Salut. Frumoasa masina, imi place cum ai facut-o. Te intreb cam cat te-a costat sa vopsesti barile de protectie in culoarea masinii, si cam la cat te-au dus toate modificarile facute? Exceptand jantele de aliaj, pe care le am stock
      Multumesc...ma bucur ca i-ti place...Sa vopsec barile m-au ajus cam 150 lei(atat am platit) dar am dat si insonorizant pe dedesupt.
      Si ca sa-ti spun sincer nu sunt cine stie ce modificari asa ca nu pot sa-ti spun cu exactitate

      Comment


      • Originally posted by radu_lyn
        Ce spuneti de proiectul asta?
        dap :P faci o tura si ca mine pe urma .....ca doar eu ti-am vopsito asa))...........multumiti si mie sa ma simt si eu bine))0
        sigpic
        astra h 1,7 cdTI

        Comment


        • Mutumesc mult bodyn

          Comment


          • Si o poza din spate :d
            Attached Files

            Comment


            • foarte faina, imi place.. inca n'am apucat sa o vad prin oras. stiu ca mai este un ford mondeo gri cu capota, pavilionul si portbagajul negru, te'ai inspirat de la el? o fi avand si ala specificat alb + negru ca are de ceva timp.. daca ar fi fost probleme l'ar fi agatat militienii pana acum.

              Comment


              • Masina arata bine,dar cred ca ti-ai cam facut de lucru in plus,negrul e pretentios.Dar daca ai garaj e OK!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Originally posted by andrei*j
                  foarte faina, imi place.. inca n'am apucat sa o vad prin oras. stiu ca mai este un ford mondeo gri cu capota, pavilionul si portbagajul negru, te'ai inspirat de la el? o fi avand si ala specificat alb + negru ca are de ceva timp.. daca ar fi fost probleme l'ar fi agatat militienii pana acum.
                  M-am inspirat de la ultimul logan alb de la Pilot....Si e imposibil sa nu ma fi vazut prin oras sau sa nu ma fi auzit...Oricum ma bucur ca i-ti place

                  Originally posted by D-FENS
                  Masina arata bine,dar cred ca ti-ai cam facut de lucru in plus,negrul e pretentios.Dar daca ai garaj e OK!
                  Nu am garaj dar dupa cum am zis....o sa pun folie si nu o sa-mi para rau dak se zgaraie...in caz de ceva o schimb
                  Last edited by Cristi_Xp; 21 November 2007, 23:27.

                  Comment


                  • e ok cu folie,dar acu tre sa te hotarasti,ce pui...negru mat sau negru lucios?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Pai voi ce ziceti?

                      Comment


                      • NEGRU MATX
                        sigpic
                        astra h 1,7 cdTI

                        Comment


                        • Negru mat fara discutie
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • Originally posted by radu_lyn
                            Si o poza din spate :d
                            ce super arata din spate acuma cu negru asa

                            Comment


                            • super tare masina mai ales in realitate credeti`ma. Cel mai mult imi place plasa din fata si sticker`ul cu logan club...tine`o tot asa si sa auzim noutati de la tine ;)

                              Comment


                              • Merci mult maky
                                Last edited by crististreulea; 24 November 2007, 21:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google