Loganu meu LYN-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce s-a intamplat cu numarul de inamtriculare? A cazut sau ai facut ceva modificari si l-ai dat jos?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • L-am dat jos sa vad cum sta...dar cred ca il pun inapoi...dar am gandea sa-l pun cat mai jos

      Comment


      • din cate stiu numar trebuie sa ai neaparat in spate in fata nui obligatoriu oare o zice cineva ceva daca il lasi scos pe cel din fata ?
        turbo makes torque and torque makes fun

        LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

        Comment


        • Uite asta nu am stiu ca nu e obligatoriu in fata.....eu unul nu cred dar fie cum zici tu

          Comment


          • Si eu stiam ca in spate e obligatoriu, si am mai auzit ca daca esti luat de un radar din acela fix poza este facuta la numarul din spate nu la cel din fata... dar sigur nu stiu nimic
            Don't touch! Never ever steal
            Unless you're in for the kill

            Comment


            • Originally posted by RADU_LYN View Post
              Uite asta nu am stiu ca nu e obligatoriu in fata.....eu unul nu cred dar fie cum zici tu
              uitate la ferarri si alte masini .. au numere doar in spate nu am vazut masina sa aiba numar in fata si in spate nu.
              ma gandesc ca la noi ar putea sa comenteze. masina a fost proiectata din fabrica pentru numere si in fata deci sa le porti cam asa ar zice nenea' gaboru.
              referitor la pozitionarea numarului: Cei din bucuresti poate au vazut B 70/72 RUP este o masina verde care o vedeti prin zona plazza.Numaru din fata este montat pe o parte din bara care este inclinata cu 70 grade fata de verticala spre spate.. si numarul nu se vede daca stai la 10 m de masina dar daca vii mai aproape si te uiti mai de sus asa vezi numaru. La logan nu prea merge chestia asta facut deoarece sitele de jos sunt separate la mijloc el avea exact p portiunea hasurata a barii pus numaru.
              Attached Files
              turbo makes torque and torque makes fun

              LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

              Comment


              • Sa se mai incalzeasca putin si am sa incerc sa il pun acolo jos......daca reusesc bine daca nu il pun la locul lui si gat, ca e frumosa si asa

                Comment


                • Nu cred ca vine bine jos si apoi ramane locul ala gol.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • Nu stiu sigur...am sa vad....nu am nimic de pierdut....daca merge,merge daca nu asta e

                    Comment


                    • radu scuze am uitat sa scriu un amanunt masina nu era logan si avea alte bari .. si din cauza asta in fata normal nu ar fi avut unde sa puna numarul si la pus dupa cum am desenat mai sus am gasit totusi o poza din spate cu masina.
                      ca sa pui un numar asa pe logan ar trebui taiat la mijloc si pus plasa peste tot, probabil facut un pic conica la mijloc inspre sus unde a fost taiat. Cu prima ocazie pun si o poza din fata a masini..arata ok nam ce sa zic in afara de numar care mi sa parut.. cam de fite
                      Attached Files
                      turbo makes torque and torque makes fun

                      LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                      Comment


                      • Apoi scuzama domnu Radu....dar de le loganul meu la masina asta e diferenta....cred ca stiu cum zici tu sa il pun.....am sa fac niste poze cu el pus numai asa de forma si am sa va cer parerea

                        Comment


                        • era un mic detaliu
                          turbo makes torque and torque makes fun

                          LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                          Comment


                          • Originally posted by noyz View Post
                            era un mic detaliu
                            Mi-am dat seama....ms oricum ca imi dai idei

                            Comment


                            • Am si eu o intrebare pentru cine poate sa-mi raspunda: As vrea sa-mi fac o remapare dar nu vreau sa stie nimeni....adica nu vreau sa stie tata sau altcineva (inafara de voi)....tata merge foarte rar cu masina si nu cred ca si-ar da seama de diferenta.....totusi pierd garantia la ceva daca o fac....sau ce se poate intampla mai rau???? VA ROG SA-MI RASPUNDETI

                              Comment


                              • din cate stiu eu garantia no pierzi ca nu isi dau aia seama ca ai facut tu remapare, si am vazut si pe un site dimsport sau ceva de genu si scria la avantaje ca nu pierzi garantia.
                                ai putea sa ii dai PM lu critireulea sper ca am scris bine el sia facut remapare la dci
                                turbo makes torque and torque makes fun

                                LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google