Loganu meu LYN-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La fel de frumos ... Bravo

    Comment


    • Ms mult

      Comment


      • Sa stii ca in romania de obicei este tuning low budget...Dar putini is aceia care cu low budget fac ceva frumos, si mai important : fac ceva frumos pe gustul propriu...
        una peste alta, arata superb masina, neimpopotzonata, detalii finute...Bafta in continuare
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • Multumesc @bolo ...Ma straduiesc sa nu fac tiganeala dar sa fie deosebita si frumoasa.
          Urmeaza sa-mi pun neoane undercar si sa-mi fac plafonul si portbagajul negru mat.

          Comment


          • Inca ceva nou....Urmeaza sa schimb becurile si sa pun niste pleoape.
            O sa-mi pun si xenon dar mai tarziu.
            Attached Files

            Comment


            • Misto,imi place
              Nu te-ai gandit sa pui si niste arcuri mai scurte ca e cam inalta masina ?

              Comment


              • Radule sa le faci o poza si fara luminile aprinse...
                felicitari si spor la treaba ...
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Nu crezi ca dadeau mai bine angels cu fundal negru ??
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • Arata super asa ............D
                    Acolo jos in bara proiectoarele cu leduri cat teau costat????

                    Comment


                    • Originally posted by SUPERCAR View Post
                      Misto,imi place
                      Nu te-ai gandit sa pui si niste arcuri mai scurte ca e cam inalta masina ?
                      M-am gandit si la suspensii sport @SUPERCAR dar e mai greu daca o las prea jos...Ca mai intru pe drumuri nasoale si de multe ori am avut un avantaj ca e mai inalta.
                      Originally posted by iooon_cug View Post
                      Radule sa le faci o poza si fara luminile aprinse...
                      felicitari si spor la treaba ...
                      Am sa fac si poze cu ele stinse...Alea au fost facute in fuga.
                      Originally posted by Co5m1n View Post
                      Nu crezi ca dadeau mai bine angels cu fundal negru ??
                      Ar fi fost frumoase si ep fundal negru dar nu aveau si la pretul care le-am luat eu nu am mai avut ce comenta
                      Originally posted by spark88 View Post
                      Arata super asa ............D
                      Acolo jos in bara proiectoarele cu leduri cat teau costat????
                      Ms mult...In bara jos nu sunt proiectoare...Sunt 2 bare cu leduri puse de mine...Si costa 40 lei amandoua.

                      Comment


                      • Incet,incet isi schimba lumea impresia despre farurile cu angels,arata bine Radu,schimbi ledurile,tai alimentarea becului de pozitie,pleape si binenteles xenon.Bravo!
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • Daca pui xenoane prima instalatie sa fie pe faza lunga iti recomand obligat pe 50W,pretul este la fel ca la cele de 35W si diferenta e destul de mare fata de alea pe 35W in sensul ca se vede mult mai bine seara.

                          Comment


                          • Xenon daca imi pun o sa fie doar pe faza scurta ca lunga o folosesc foarte rar si nu dispun de atatia bani din pacate

                            Comment


                            • Hai ca m-ai spart,am analizat putin farurile tale,nu sunt cu leduri cerculetele sunt tot cu bec,au proector in spatele proectorului de faza,la fel ca la BMW.Vrei sa opresti sau sa scoti becul ala mic si sa mai faci o poza ca sunt curios,poate ma insel.Sa stii ca modelul asta vine bine fara pleopa.
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • Da sunt cu bec si sunt luminate de sub cerculet
                                Acolo sunt becurile, poti sa le scimbi culoarea usor
                                Sper sa iti faci o idee
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google