B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai frate , arata dementiala FOaFa aia mica ! vreau si eu sa fac un Tracoras mic ! FOF-ule ma ajuti ? ofer bere
    my ride - still under construction

    Comment


    • Salut!
      pot sa te intreb si eu ceva , la stickerul logan cup sunt aceleashi dimensiuni peste tot , adica dimensiunile de pe laterale sunt si cele de pe capota si pavilion ??
      STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

      Comment


      • mi as pune si eu dungi dastea...dar mi e sa n o incarc prea rau...o dau in tiganie...dungile alea merg parerea mea numai la masinile lasatela astea stock...parca nu e din acelasi peisaj
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • Si fara stopuri cum ai tu acum icstreme.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Ma Cata stii ceva ... Am asa o slabiciune pentru masina asta a ta de crap! Jur!

            Imi place asa de mult cu toate ca nu-s un inflacarat al culorii rosii!

            Nush ce sa-ti spun decat ca e super tare frate! Bravos!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by alex_77_marius View Post
              Cred ca si-a luat vacanta FOF-ul speram sa revina cu ceva frumos.Bafta!!!
              da , am revenit cu ceva frumos tare , barile si aripile pe partea dreapta au facut cunostinta cu un parapet.
              pe scurt : serpentine , curba la stanga , nisip jos de la scurgerile de apa din padure , fugit fata , redresat cat am putut si final atins parapete.
              astept sa bag masina pe casco acuma dupa care etapa urmatoare , distributia.
              dupa am niste planuri cu bara spate , dar deja e de viitor.

              Comment


              • aiurea rau cata, bine ca ai cassco si o rezolvi asa ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Nu te scoate Cata ca oricum stiu ca ai vrut sa faci ca si Gigi Galli dar din pacate nu ti-a reusit,hai recunoaste.)Oricum imi pare rau de masinuta.

                  Comment


                  • Lasa ca asa se invata, data viitoare nu o sa mai intre in parapet . Hai fa-o si treci iar la antrenamente ). Pune niste poze cu ea. Numai bine Cata
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • pai si poze sa vedem si noi patania?
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • Originally posted by dany59ddd View Post
                        Nu te scoate Cata ca oricum stiu ca ai vrut sa faci ca si Gigi Galli dar din pacate nu ti-a reusit,hai recunoaste.)Oricum imi pare rau de masinuta.
                        n`am ce sa scot , am mers cum stiu eu si capabil pe mine , dar a intervenit problema , adica pietrisul.
                        da Christnacht , sa invat sa fiu mai reticent pe drumurile de kakao ale patriei.
                        zicea Seba bine cand ne schimbam suspensia , sa avem grija pe viraje cu nisipul si denivelarile.
                        poze ioc , nu am aparat momentan.
                        oricum , tot raul spre bine , barile mele erau zgariate pe ici pe colo , aripa fata avea vopseaua sarita pe margine de la pietrele aruncate de roata si etc.

                        Comment


                        • Imi place tot in afara de covorase.Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.Salutari.
                          Satisfac blonde pe gume Turbo.

                          Comment


                          • nu o vopsesti toata?se va vedea diferenta de culoare mai mult ca sigur...:|
                            pai daca aveai suspensia stok poate era si mai rau...
                            oricum,bine ca ai casco si nu a fost mai rau de atat!bafta la reparat si ai grija....astea cand vin,apoi vin!!!
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • La rosu e aproape imposibil sa iasa alta culoare.Doar daca dai cu alta nuanta de rosu.
                              Bafta Cata cu reparatiile.
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • bine ca a fost doar atat! imi place ca nu te precipiti cu calm se vor rezolva toate!
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google