B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by al!n View Post
    La rosu e aproape imposibil sa iasa alta culoare.Doar daca dai cu alta nuanta de rosu.
    Bafta Cata cu reparatiile.
    pai daca masina a stat in fata soarelui,clar ca o sa iasa dif,pt ca e arsa,si cea noua,e noua
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Dumnezeu nu doarme;)vezi ca nu i frumos sa faci misto de altii?!?mai ales fara motiv...in loc sa fii si tu om cu lumea tu o dai in arogante mereu...aiurea...eu sincer ti o spun nu ma bucur pentru raul altuia...fiecaruia dintre noi i se poate intampla...ca sa vezi ca sunt baiat...eu iti doresc sa ti repari masina cat mai repedenumai bine!
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • uite eu nu`mi doresc s`o repar cat mai repede , doresc s`o repar mai greu dar bine.
        sti cum e vorba aia , ce`mi doresti tu mie sa ti se indeplineasca tie.

        Potoliti`va cu vopseaua noua , nu se va observa , am vopseaua ok pe masina si cum un polish profi nu vor fi diferente de culoare.

        Comment


        • stiam ca n o sa intelegi mesajun ai cu cine domne...sa fie la tine acolo;)
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • Cata..mai ghinionist ca mine nu ai cum sa fi.)))..usurel si se rezolva..

            Hai sa traiesti
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Bine ca sunteti sanatosi si scapati cu bine, inainte de toate.
              Masina se repara. Eu as fi lasat-o asa , sa se vada ca e de cupa
              No Stress !
              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

              Comment


              • FOFule , ai eliberat pilotul ?
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • , da ,eram in probe....n`am fost acceptat

                  Comment


                  • superba foafa asta, felicitari pentru ce ai realizat pana acum si bafta in ce iti propui
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • Mah, e bine ca ati scapat cu bine...ai casco...problema e rezolvata!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Originally posted by CataFOF View Post
                        , da ,eram in probe....n`am fost acceptat
                        pacat , las ca cresti tu mare )
                        acum lasand gluma la o parte , pune si tu niste poze sa vedem .
                        Si io stau cu a mea stramba de o luna din cauza ca s-a eliberat o caprioara pe sosea )
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Sa fie FlorianYFL , multa sa fie.
                          Sibiane ,nu prea e rezolvata , ma pun aia de la omniasig sa platesc toate ratele pana la sfarsitul anului , ca cica asa e contract. si bani aia toti deodata nu erau prevazuti , doar fransiza , 50E.
                          Cristi , nu am cu ce sa fac poze momentan , o sa pun , poate fac pe la o intalneala de a nostra.
                          nu te gandii ca e rau , doar aripa spate e sifonata , in rest doar zgarieturi.

                          Comment


                          • nasol Cata pt ce s-a intamplat ! ... multa bafta la reparatie ...sa iasa cat mai bine !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Du-te ma pe macadam nu pe strazi !
                              sigpic

                              Comment


                              • nu uitati ca strada nu e pentru curse!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google