B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cata lasa ca o rezolvi tu si pe asta
    Cred ca ai planuri mari pt mos craciun si de aceea nu pot decat sa-ti urez decat BAFTA!!!
    sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

    Comment


    • Ce schimbata e masina fata de cum o stiam, presupun ca nu mai stai sa pui jantele celelalte, si-asa vin frigurile deja si nu are rost, insa imi place cum a iesit, mai ales cu barile in rosu complet, sunt vopsite ca lumea si lacuite cum trebuie, nu e un rosu de-ala infect, e nasol ca iar trebuie sa stai sa tai din bara fata iar, alta munca... dar asta e, treci si peste astea usor usor.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • foarte schimbata, nici nu zici ca era masina aia frumoasa a lu fofu, dar o sa o revigoreze propietarul si o sa o vedem asa cum trebuie...

        Comment


        • cum adica , acuma e urata ??
          Alexe , acuma e floare la ureche , stiu deja ce am de facut.
          dar am retusari la grila si la faruri pana sa le pun , la fel si jantele.

          Comment


          • lasa cata ca eu te stiu muncitor si o sa o readuci la gloria pe care o merita

            mult succes si sper sa tina vremea cu tine
            sigpicMy ride

            Comment


            • hai ca bare spate treaca, mearga. dar bara fata e ciudata rau...nu i da bine deloc ! niste stikere cu floricele ii mai lipeseste:P

              Comment


              • [QUOTE=CataFOF;730316]cristi_timidu , am incercat si cu "comision" si cu ce iti trece prin cap , am prins un agent prea zelos.
                cum iti explici ca dupa ce mi`am pus tot stock a venit alt agent sa uitat doar la dimensiunea gumelor si seria sasiu , atat !


                la noi a fost o ea care a facut scandal si acolo lucreaza si barbatul ei si la el am umblat cu comision. sunt cate unii nebuni rau, de exemplu la noi matracuca cand a venit a doua oara nu sa lasat pana nu a verficat seria de sasiu si seria de motor de parca noi in juma de ora am schimba si mototrul ce sa mai asta e.
                pacat

                Comment


                • E prea stock. Pune-i macar grila ca inainte.
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • [QUOTE=cristi_timidu;730669]
                    Originally posted by CataFOF View Post
                    cristi_timidu , am incercat si cu "comision" si cu ce iti trece prin cap , am prins un agent prea zelos.
                    cum iti explici ca dupa ce mi`am pus tot stock a venit alt agent sa uitat doar la dimensiunea gumelor si seria sasiu , atat !


                    la noi a fost o ea care a facut scandal si acolo lucreaza si barbatul ei si la el am umblat cu comision. sunt cate unii nebuni rau, de exemplu la noi matracuca cand a venit a doua oara nu sa lasat pana nu a verficat seria de sasiu si seria de motor de parca noi in juma de ora am schimba si mototrul ce sa mai asta e.
                    pacat
                    diferenta este ca eu n`am avut la cine da comision , avem o tara stock care se doreste a ramane stock

                    Comment


                    • ce tot va luati de el ? ) lasa ca are timp sa o faca inapoi ;)

                      spor cataline la modificat ;)
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • arata extrem de stock. as putea sa spun ca a mea e mai tunata . sunt curios ce ne pregatesti. dar macar o grila sport de dacia puteai sa pui

                        Comment


                        • Pro Car Red ;x

                          Imi Place,s-o stapanesti sanatos!



                          AdriaNNN

                          Comment


                          • Auzi,auzi a cui e masina din poze ca eu nu o cunosc e vreun amator de ti-a furat numarul si se da drept tine?O sa treci tu si peste asta si vei reveni la "viata" de alta data.Bafta!!!!
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • cateva poze de la pauza , scoru` 1-0 pentru mine.
                              Multumesc pentru cuvintele frumoase !
                              Attached Files

                              Comment


                              • asa mai vii de acasa nenea.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google