B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu amenintarea alaturi

    Comment


    • Ar arata prea frumos, da sa nu dai cu ea de pamant la gropi

      Comment


      • e lasa ca nu matura el pe jos, si oricum, inainte sa va puna pe voi sa faceti poze, a gandit si asta inainte si a ajuns al concluzia ... acceptabil
        sigpicMy ride

        Comment


        • nu stiu vedem , 99% asa vreau sa o fac.
          m`am bagat sub masina si e loc berechet sa indoi teava in forma de cot.
          Attached Files

          Comment


          • si o sa stai cu grija ei .. ca loveste...
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • ce loveste fane ?

              Comment


              • pei nu te referi sa indoi in jos ?? si sa atinga la unele hopuri...
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • fane fane , teava va fi la nivel cu puntea , si chiar si asa , mai e loc pana la asfalt.

                  Comment


                  • Trebuie sa fie o modalitate de a face chestia asta cu toba, sunt curios cum iti va iesi si cat de bine va arata, eu sunt in dubii, n-as face chestia asta dar vorba aia, fiecare cu piticii lui, asa ai facut si cu proiectoarele alea, merita sa incerci, vezi ce iese!
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • poate pe viitor..
                      Attached Files
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • in nici`un caz
                        ce idei iti vin sa cad jos , nu alta.

                        Comment


                        • io zic ca portbagaju fara sigle arata chiar bine asa pe rosu bara...cam freaky )
                          sigpic

                          Comment


                          • Poate te ajuta cu ceva, ma uitat aiurea pe net si am dat de focusu asta cu evacuare ce ai tu de gand sa faci.

                            Sper sa nu se considere reclama da n-am chef sa dau in paint sa sterg ce scrie prin colturi
                            Attached Files

                            Comment


                            • gata , ieri am fost la stelco si mi`am facut damblaua cu toba.
                              zilele trecute am pus si gumele de iarna , acuma sa vina zapada !
                              poze nu am , dar poza asta in VT este cat de cat aproape de adevar.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Si nu vrei sa ii faci poze reale sa nu ne arati cat de duster e? Sau n-ai avut timp?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google