B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si pozele , masina murdara , vremea la fel de murdara.
    Attached Files

    Comment


    • Asta e masina ta?


      Nu ai facut o poza din spate sa vedem daca se vede ca la EVO
      sigpic

      Comment


      • misto ti.a iesit toba fofule, bravo, tine.o tot asa!
        sigpic

        Comment


        • toba e de nota 10++++
          ce inalta e

          Comment


          • nu trebuie sa fie asa devreme facuta, dar mecanicosul lu` peste nu a facut treaba buna cand am pus toba inapoi.
            imi atingea traseul in arc , si toba in caroserie.
            din cauza asta am facut`o acuma , era programata in primavara , ca si restul ideilor , precum si a suspensiei si a rotilor.

            Comment


            • arata ok ! daa gasesc o firma care cromeaza una=alta.....ti-o duc eu la ei si-o platesti tu ) toba bling bling )
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • e cam JDM pozitionarea tobei , nu se prea practica la europene )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • stiu , n`are legatura japan style cu loganul , dar am facut pe raspunderea mea )
                  Jokere , e pur inox , la primavara dupa tratament iti v`a placea !
                  Last edited by CataFOF; 6 December 2010, 00:58.

                  Comment


                  • Pune-o frumos dreapta ca lumea nu stie ca asa ai vrut sa o pui si arata aiurea)
                    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                    Comment


                    • Cee stiee lumeeeeea:-j Cine stie. cunoaste, prietenii stiu de ce...... e stramba

                      Comment


                      • or sa rada probabil ca e stramba,cum zic de masina mea ca merge-n 3...
                        putea-i sa o apropii mai mult de bara,dar si asa e ok.
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • asta a fost si ideea , sa atarne
                          groza , sti vorba aia , cui nu`i place sa nu se uite.

                          Comment


                          • o sa arate muult mai bine cand va cobori din pod la primavara
                            nu`i asa Cata ?

                            Comment


                            • o sa zica despre toba la fel cum zic toti ca loganu nu e masina...sa vorbeasca degeaba, o sa arate cel putin interesant coborata si cu toba asa...
                              sigpic

                              Comment


                              • ma cui nu ii place sa nu se uite si gata, probabil vor zice mult : vezi ma ca iti atarna toba, da` daca romanu` stie numai de kituri de 1000 euro si gata are masina tunata cu suspensie pana in pod si jante cat mai mici posibil nu vede alte modificari la o masina..sau da, cum zice george, loganu` nu ii masina )) frustrati ;)
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google