B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fof-ule se vede ca vin sarbatorile pentru masina ta
    vrei sa o faci sania mosului? bafta in continuare, frumos stilul abordat!!!
    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

    Comment


    • bine cata, chiar cerea un clean portbagajul tau ! ! ! Abia astept sa vad pozele, si daca te hotarasti si ai finante, si am si eu poate merem la mihai sa ne faca un pret bun la bad boy, tot pe caiet !!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • nu ai facut bad boy
        cat te.a dus portbagajul clean? as vrea sa mi.l fac si eu, dar las incuietoarea si astup sigla, te.ai gandit ce se intampla daca se strica actuatorul si ai nevoie neaaparat de ceva din portbagaj (rezerva de exemplu) doamne ajuta sa nu se intample asta, doar am intrebat
        sigpic

        Comment


        • se deschide f usor...din interior ;)
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Originally posted by 17PnF View Post
            fof-ule se vede ca vin sarbatorile pentru masina ta
            vrei sa o faci sania mosului? bafta in continuare, frumos stilul abordat!!!
            Mersi prietene , mai vino si tu pe la noi.
            Originally posted by B-64-MVP View Post
            bine cata, chiar cerea un clean portbagajul tau ! ! ! Abia astept sa vad pozele, si daca te hotarasti si ai finante, si am si eu poate merem la mihai sa ne faca un pret bun la bad boy, tot pe caiet !!!
            Victore ,mersi , dar ti`am luat`o inainte !
            Originally posted by nicu_rcn View Post
            cat te.a dus portbagajul clean? as vrea sa mi.l fac si eu, dar las incuietoarea si astup sigla, te.ai gandit ce se intampla daca se strica actuatorul si ai nevoie neaaparat de ceva din portbagaj (rezerva de exemplu) doamne ajuta sa nu se intample asta, doar am intrebat
            scoate mestere novice si incuietoarea , daca se strica actuatorul , dai spatarul jos , si desfaci din interior. sunt destui care au de mult timp actuatoare si nu am auzit sa se fi stricat.

            Gata , au venit si pozele , am dat si o spoiala ieftina , pana trec iarna.(multumiri lui Joker pt sfaturi si ca ma suportat )
            Pun si un filmulet in care se deschide portbagajul singur la apasarea butonului.
            fixati arcurile pe ultima gaica e jos , si strangeti cu braduleti 10 spire , la mine unul este perfect , se deschide usor si se opreste tot usor , nu loveste , nu zmunceste. (ii multumesc lui ValeriuCiprian pentru idei
            Am curatat putin si farurile de siliconul de la pleoape , cu diluant , mai am de frecat , dar am vrut sa vad daca are efect. pe viitor.
            Sper ca anul asta am terminat cu masina
            Attached Files

            Comment


            • arata suuuper cu bad boy si clean ! ... felicitari !
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • super marfa o sa te invidieze manutza
                Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

                Comment


                • hmm...arata bine,doar ca e urata 4x4
                  mai bine ar fi tot vara nu?
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    Pun si un filmulet in care se deschide portbagajul singur la apasarea butonului.
                    fixati arcurile pe ultima gaica e jos , si strangeti cu braduleti 10 spire , la mine unul este perfect , se deschide usor si se opreste tot usor , nu loveste , nu zmunceste. (ii multumesc lui ValeriuCiprian pentru idei

                    http://www.youtube.com/watch?v=0hn45XLXqS8
                    Deci e prea marfa deschiderea...ma bucur ca ti-am putut fi de folos.
                    Iar masina...beton beton.
                    Felicitari....de acum e cazul sa o modifici si pe aia mica....sau sa faci alta.
                    sigpic

                    Comment


                    • hai ca a iesit super

                      Comment


                      • Arata bestial fof-ul!!!
                        Si deschidere e smecherie tare

                        Comment


                        • deci arata prea frumos ! felicitari. cand ii pui suspensia, trage-i un polish si roaga-l pe nenea jockeru sa ii faca o sedintza foto ca prea frumoasa e ;)

                          ps: daca ai mai face bara fatza cum era inainte e parfum ! imi place la nebunie cum o aveai inainte ( grila de jos )

                          bafta in continuare domnul
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • nu te supara.dar e vopsita la trafalet?
                            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                            Comment


                            • ori e bine ori e foarte bine !!!!!!!!!!! Bravo cata, da-mi si mie un pm cu pretul pentru bad boy ! ! !
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Originally posted by razvanypo View Post
                                nu te supara.dar e vopsita la trafalet?
                                Originally posted by CataFOF View Post
                                ....a iesit bine portbagajul , o sa`i dau o spoiala cu sprayul , ca se vede urat asa.
                                tu ce zici ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google