B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu o sa vedeti asa ceva pe masina lui
    sigpicMy ride

    Comment


    • da probabil ca da, dar daca ii place nu se stie niciodata. e doar un vt, sa isi faca o idee cum ar arata
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • ai dat-o din rally in clean
        imi plac ambele stiluri... dar nu prea se pupa
        sigpic

        Comment


        • in a doua poza zici ca e megane rs f1 team

          Comment


          • logane sa mor daca te inteleg uneori ...
            unde vezi tu megane rs sa mor io ... f1 ... iar? sa mori tu?


            pigoo, portbagaju clean(dar cu sigla de dacia) merge foarte bine cu stilul lui care nu e neaparat rally
            sigpicMy ride

            Comment


            • deluxe hai sa numai fim chiar cei mai destepti de pe pamant...te rog .. abtine-te si tu ...

              Ma refeream la forma grilei .. seamana o idee cu cea din poza de mai jos
              Attached Files

              Comment


              • haideti ma fratilor, e doar un vt, mai bine sterge un moderator pozele si gata

                ca nu pune, ca nu seamana ca nu stiu ce. el a zis ca se gandeste la bara ce sa faca , i-am dat o idee
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • Originally posted by DeLuXe View Post
                  nu o sa vedeti asa ceva pe masina lui
                  eu as fi zis ca n o sa vedem niciodata badboy pe masina lui si totusi ..uite...arata bine asa , da in nici un caz fara proiectoare
                  sigpic

                  Comment


                  • daca nu vedeam pozele de aici, pe bune daca te recunosteam prin trafic...
                    ce face un talon luat ... banuiesc ca jantele nu vor mai fi aceleasi nu?
                    bafta, te salut cu respect!
                    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                    Comment


                    • Originally posted by sibianul View Post
                      Faina treaba, dar parerea mea e ca ar fi trebuit sa scapi si de cele 2 sigurante ale capotei!Acum, in noua formula nu imi mai par ok pentru masina!
                      Bafta domnu si "la mai mare" !
                      sigurantele raman acolo , sunt pe acelasi stil.
                      Originally posted by DeLuXe View Post
                      bravo fofu, incet si cu rabdare, dar bine ... ca de obicei

                      multe succese

                      acum asteptam sa vina tiesto_music sa zica sa dai jos ceva ca nu-i place
                      Originally posted by DeLuXe View Post
                      nu o sa vedeti asa ceva pe masina lui
                      sa vina tiesto atunci
                      Originally posted by Pigoo View Post
                      ai dat-o din rally in clean
                      imi plac ambele stiluri... dar nu prea se pupa
                      Pigoo , daca o vroiam clean , crede`ma ca scoteam si manerele la usi , dar un bad boy era un must have , zi tu ca nu arata agresiv asa fata de capota stock...si spatele...ce este rau ca am scos 2 embleme si un butuc ?
                      nu se pupa , dar arata minunat
                      Originally posted by 17PnF View Post
                      daca nu vedeam pozele de aici, pe bune daca te recunosteam prin trafic...
                      ce face un talon luat ... banuiesc ca jantele nu vor mai fi aceleasi nu?
                      bafta, te salut cu respect!
                      ce face ? stikerele au cazut din mai multe motive .
                      jantele poate , pe viitor sa`mi iau ATS superlight , dar sunt vise umede momentan
                      la bara fata ma mai gandesc pana la primavara daca o fac si cum o fac , oricum , nu in stadiul din VT.
                      ce urmeaza este galeria de evacuare , de can ma tin de ea s`o fac , sa vedem ce iese.
                      celor care nu am raspund va multumesc ca a`ti vizitat topicul si a`ti postat , la fel va doresc si eu voua.
                      Last edited by CataFOF; 16 December 2010, 01:51.

                      Comment


                      • Hai bre, fa bara ca-n a doua poza....Este bestiala.
                        Arunca proiectoarele, oricum nu ai nevoie de ele.
                        Ba mai mult, cu banii luati de pe proiectoare, ai putea face bara.

                        Comment


                        • auzi bre , VT-ul are rolul lui , dar te`ai gandit cum o sa se vada in spate la plasa ?
                          sau sa`si piarda din rezistenta si sa faca cute unde se prinde jos cum am patit la bara avariata ?
                          e usor sa faci un vt si sa zici ca e ok , dar nu e tocmai asa.
                          varianta cea mai usoare este sa tai stalpul de sustinere.

                          Comment


                          • Da, ai dreptate, n-am gandit-o corespunzator.
                            Dar oare nu se poate intari, pe ici colo?

                            Comment


                            • banuiesc ca da , dar deja ma depaseste situatia si nu`mi surade ideea.

                              Comment


                              • Arata frumos cu bad boy-u..la vara si cu masina lasata o sa fie super.
                                Ce galerie faci 4-2-1 sau 4-1?
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google