B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CataFOF View Post
    Multumesc
    Azi s`a facut treaba.
    Matheo No1 S.R.L
    Bine ma omu' s-a chinuit la masina ta si nu i-ai luat si tu o pereche de manusi, a lucrat cu alea de a trecut al2lea razboi mondial .
    Da jantele alea ATS frumoase unde sunt? le-ai vandut?
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Imi place tare mult masinuta si jantele de altfel dar in privinta culorii nu stiu ce sa scriu ... . La tine nu-i problema ca imediat le schimbi culoarea cand te saturi
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Cataline stickerele alea cu ATS de pe "buza" sunt facute sau le aveai de la Golan de cand au fost jantele noi?
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Originally posted by Alex_MIU View Post
          Bine ma omu' s-a chinuit la masina ta si nu i-ai luat si tu o pereche de manusi, a lucrat cu alea de a trecut al2lea razboi mondial .
          cica sunt cu aerisire la zonele palpabile.

          Originally posted by Christnacht View Post
          Imi place tare mult masinuta si jantele de altfel dar in privinta culorii nu stiu ce sa scriu ... . La tine nu-i problema ca imediat le schimbi culoarea cand te saturi
          da, la spray
          Originally posted by Alex_MIU View Post
          Cataline stickerele alea cu ATS de pe "buza" sunt facute sau le aveai de la Golan de cand au fost jantele noi?
          sunt cele originale , dar banuiesc ca se pot face.

          Comment


          • Foarte frumoasa masina ai domne si nu zic asta numai ca vad niste poze,dar mai ales FUGE.
            Vreau sa te intreb daca sti pe cineva care are montat B4 (toate 4) pe masina-vreau sa imi iau si eu unele dar se pare ca nu prea le cumpara lumea(sau asta stiu eu) poate ma ajuti cu un raspus sau poate altcineva,ca pana imi fac curaj sa imi fac My ride mai dureaza.

            Comment


            • Foarte frumoase jantele fof
              Ai grija la gropi cu ele.

              Comment


              • Mishu: s-a dat cu negru la cur
                FOF : arata bine ma masina ta, bv.
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • Originally posted by Valeriu Mavro View Post
                  Foarte frumoasa masina ai domne si nu zic asta numai ca vad niste poze,dar mai ales FUGE.
                  Vreau sa te intreb daca sti pe cineva care are montat B4 (toate 4) pe masina-vreau sa imi iau si eu unele dar se pare ca nu prea le cumpara lumea(sau asta stiu eu) poate ma ajuti cu un raspus sau poate altcineva,ca pana imi fac curaj sa imi fac My ride mai dureaza.
                  chiar nu stiu pe nimeni cu b4 , dar am impresia ca b4 nu sunt amortizoare sport , precum b8.
                  Mersi florin_x2004

                  Da pozele , unde sunt pozele Dane ?

                  Comment


                  • Felicitari pentru masina arata super insa raman la parerea mea ca jantele trebuiau alta culoare dar asta nu conteaza foarte mult.

                    B4 nu sunt sport sunt amortizoare normale dar cu gaz si ulei bitubular.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • E urata fofule ca are jante negre ... si a mea va fi la fel, dar asta e
                      sigpic

                      Comment


                      • Attached Files
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • ce elevator meserias are mateo
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Cand ni greu,ne adaptam
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Matheo face ce face si se descurca!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu sunteti normali)
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google