B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu ce sa zic ca nu am avut continental...
    dar astea de le`am schimbat acuma..se prezinta excelent..atat pe viraje..cat si pe demaraj ...ceea ce imi doream

    Comment


    • nu ai ABS plus? nu ai avut continental/michelin?
      sigpic

      Comment


      • michelin a avut

        Comment


        • tine izolatia la capota?nu se dezlipeste la caldura...?se simte ceva diferenta de sunet in int si ext?cu cat iti fura km cu gume pe 50??mie cu gume pe 60 imi fura cu 6...la tine ma gandesc la vreo 20 aprox...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • nu se dezlipeste.
            in interior sa mai ameliorat sunetul...dar poate sa fie si de la fete..nu chiar de la capota. si afara n`am testat.
            nici faza cu eronatul la gume n`am testat..n`am avut timp sa ies la ture mai lungi.
            dar nu are cum sa`mi dea asa mare eroare de 20 km cum zici tu.

            Comment


            • iti zic ca stiu...am avut pe fata gume pe 55 si daca eu aveam 140,gps-u imi arata 121-122...,am verificat si cu masina lu tata,care e bmw si ma gandesc ca nu fura asa tare,si tot asa la mine 140,la el 120...deci nu vorbesc fara sa stiu...vezi ca acuma prinzi 200 usor:>
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • asa o fi..daca zici ca ai testat.
                mie nu mi`e ca prind 200...parca vad ca sare acu ala si ajunge la 0 .

                Comment


                • Vrei sa vezi eroarea de kilometraj fata de gumele standard?
                  Foloseste aplicatia asta: in stanga pui standard, in dreapta ce ai acum si iti calculeaza el automat ce si cum...
                  sigpic
                  ^Logan turbat (WIP)^

                  Comment


                  • faine modificarile ,chiar le-am si simtit dar din dreapta ,super oke ,o sa ma inspir si eu cu modificari la a mea

                    Comment


                    • sa vezi caterinca daca stai in spate... alea senzatii. Mai ales dupa ce faci un STOP&GO pe la Helin...
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • pai nu as fi vrut senzatii de taxi 3 ),cel putin nu cele de sfarsit

                        Comment


                        • Nu e timpul trecut
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Am iesit aseara , dupa ce am venit de pe transalpina la o tura cu foafa pe serpentine la sinaia.
                            multa , foarte multa si buna aderenta(doar intr`o curba au scartait gumele) , ce inseamna niste gume bune.
                            Tind sa zic ca pana sa ajung acasa masina a ajuns la veritabila viteza de 203km/h , fara modificari majore , si fara benzina buna..doar 95 bag.
                            Am sesizat ca urca si mai repede in ture cu dimensiunile noi la gume , pana la 160-170 urca chiar foarte bine.
                            PS , nu am fost singur... l`am avut pe boby in drepta

                            Comment


                            • Sal spune-mi te rog cu ce material ai facut insonorizarea.Se merita, adica se aud mai infundat zgomotele?Cat costa acest material,sa-ti ajunga pentru toate usile?
                              Bafta cu masina, arata ff bine!!
                              Tinc fest !!

                              Comment


                              • in realitate...aveai cam 180...P
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google