B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa o fi , dar nu multi vad acu ala trecut de 200 la logan.

    Kalimera22 , gasesti la bricostore , e material de izolatii , termic si fonic.
    da , normal ca merita...se aude muzica mult mai bine si dispar majoritatea greierasiilor. nu mai tin minte cat e m2 si cat iti trebuie.
    rasfoieste topicul de la How To si vei afla tot ce doresti.

    Comment


    • bine bine cata...si ce rost are...?sa areti lumii ca masina merge 200,cand tu de fapt stii ca nu ai avut decat 170-180...?si in plus...merge mult mai turata...oricum...tie tre sa-ti placa...
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • cu ciunga pe masina de 195/50/15 la o viteza in bord de 96,6 km/h tu ai de fapt 89,7,adica 7,2% mai lento
        la mine cu anvelope de 205/50/16 la o viteza de 96,6 km/h am de fapt 95,2,la mine scade cu 1,5%,avantaj si mai aproape de adevar je
        Last edited by AGENTUL NYT; 15 September 2009, 06:56.
        sigpic
        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

        Comment


        • mare lucru nu conteaza, nu ma interesat asa tare viteza reala ,..doar ca i`am dat peste cap kilometrajul , care la multi poate nici nu ajunge acolo.
          plus ca mie imi trebuie demaraj...si turatie...mai rar merg eu la viteza mare...

          Comment


          • @nyt....uh deja zici de anvelope pe 16.....el are pe 15...si aici e vb de viteza mare,ca la viteza mare fura km.... si normal ca la 50 la ora pe ceas probabil viteza reala e 49.8 nah...
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • Frumusele opinci i-ai tras. Este valabila treaba ca la gume bune scade consumul? Sau care-i adevarul?

              Comment


              • Salutare ,o rugaminte a si eu la tine ,poate imi spui si mie de unde ai facut rost de stikerele cu F1 .

                Comment


                • unchiule , nu am auzit de chestia asta , e prima daca cand aud.
                  Valeriu , stikerele le`a facut un prieten ...si de la el le`am avut.

                  Comment


                  • Merci ,mult pacat ca nu pot face si eu rost de unele ,l-am intrebat si pe baiatul care conduce loganul B-48- CUP si mi-a raspuns ca lea primit cadou (pe la romexpo pe undeva ,era omul cu masina pe acolo ),dc . mai crezi ca poti face rost de altele ,asta e nr . de tel 0723760082 ,imi dai un sms ceva ,si vb.

                    Comment


                    • Vino la intalniri Valeriu, si gasim si stickere
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • da, hai pe la intalniri s poate gasim si stikere , facem rost ,eu unul personal nu mai pot face.
                        azi masina a ajuns stock
                        Attached Files

                        Comment


                        • Merci de invitatie baieti am sa incerc sa ajung si eu la intalniri .Bafta .

                          Comment


                          • Frumos exteriorul, frumos interiorul

                            cauciucurile beton

                            Comment


                            • ms VAN , nu te`ai prezentat la cluj.
                              si cate poze de la intalnire , sa ma laud ca am fost
                              Attached Files

                              Comment


                              • In poza 3 , a ta zici ca e desenata
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google