B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super idee cu jante vopsite,sarutmana m-ai scos din ...stoc,pt cei ca mine care n-au bani de aliaje inca...jur ca tot timpul pina sa intru aici am zis ca ai ceva gen B48CUP,da bine tare albul pot sa imprumut ideea?

    Comment


    • cum sa nu , spor la treaba.
      sa arati produsul final.

      Comment


      • Salutare colega,la cum arata masina ta nu am cuvinte si impreuna cu a lu dsign faceti o echipa super.Cum i-am scris si lu dsign mai inainte,astept cu nerabdare intalnirea din februarie de la brasov si o sa tragem o paranghelie super tare.Sper sa veniti cati mai multi din bucuresti sa dam tonul la distractie!!!
        TE SALUT CU RESPECT SI DRUMURI BUNE SA AI!!!
        sigpic

        Comment


        • Mersi kelu pt cuvintele frumoase , abia astept si eu , dar mai avem de asteptat :|

          Comment


          • Ai avut un noroc cu masina ...sa traga bine inca de la inceput...
            Poate la una din intalniri vad si eu cum trage masina..
            Numai bine !

            Comment


            • poate ca m`am rugat mereu la ea sa traga bine si daia

              Comment


              • pun si eu un set de poze de anu trecut , pana sa ma apuc de masina.
                ma uit acuma si mi se pare alta masina ...parca n`as mai merge cu ea niciodata stock.
                masina in momentu actual o stiti , daca nu ...2 pagini sa una in urma .
                Attached Files

                Comment


                • Pe jantele astea albe am pus si eu pt prima data in viata lanturi de zapada mai stii ce o alergai noaptea cu stuke pe serpentine?

                  Comment


                  • rascolim amintirile , of , ce vremuri.
                    om avea bani si anu asta de asa aventuri ?

                    Comment


                    • statiii mai acasaa.....
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Originally posted by CataFOF View Post
                        rascolim amintirile , of , ce vremuri.
                        om avea bani si anu asta de asa aventuri ?
                        Ce nu as da sa traga si masina mea cum trage a ta ...cred k ascunzi tu ceva ...

                        Am vorbit pentru bujii si momentan nu mai are omu... mi-a zis ca am putea gasi in targ pe primul rand mai in capat unde au multe piese de dacia...cei cu numere de arges

                        Comment


                        • da , ascund pene de porumbei , ca am intrat o data intr`un stol intentionat.
                          vad cum fac si cu bujiile.

                          Comment


                          • nu ti-e dor ma fof-ulica de vechea masina si noua,parca ti-ai lua alta si ai faceo fata spate cum stii numia tu,nu cum ai facut pe asta numai experiente,dar daca mere mere,marfa rau de tot poza aia cu zapada soseaua uda si masina ta la baza,e fake sau e reala?...in rest spor la tunareala si daca iti merge masinutza cum vrei tu,nu schimba bujiile fa ce ti-am zis aseara la hotelul lui skandal,spor la neste treburi
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • super masinuta .. poza aceea credca e facuta pe transfagarasean

                              Comment


                              • da , e reala , transfagaras.
                                poate ma ajuti tu nytule , le da`m jos si ne uitam la ele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google