B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut,unde ti-ai facut traseul pentru toba?
    ma intereseaza mai exact teava de care este si unde pot gasi ,ms mult
    God is my copilot

    Comment


    • ma eu am facut la mine aici , la stelco mai exact...a avut el tot , eu doar banii si masina.

      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      am pus si un filmuletz cu sunetul tobei ...

      Comment


      • foarte frumos fof-ule, intr-adevar iridium fac toti banii, spor in continuare...

        Comment


        • mersi Daniel.
          sa ma ajute cineva...
          unde gasesc si eu un TEU , sa intre in locul la sonda de temperatura si la cele 2 capete sa intre pe filet si senzorul de fabrica si senzorul de la ceasul suplimentar ?

          Comment


          • Te poti duce la magazinul de instalatii.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • Fane , cum naiba sa ma duc la instalatii
              am impresia ca se gaseste pe la magazine auto , special pt logan , adica special pt filetele de la sondele logan.
              acuma nu stiu , poate cineva care are ceasuri suplimentare imi da si mie niste indicatii.

              Comment


              • Bravo Cata pentru evacuare!vreau si eu!!!!!
                sigpic

                Comment


                • bravo cata...super...chiar sunt curios cum o sa arate ceasurile ..
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • poti sa incerci la temperatura cu un TEU cum aveau daciile vechi la ulei daca nu ma insel mai am eu unu daca vrei pot sa-ti dau sa incerci cu el

                    PS:ma uit sa vad daca il mai am si te anunt

                    PSS: imi place la nebunie cum se aude evacuarea tine-o tot asa si la cat mai multi km fara probleme
                    Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                    Comment


                    • vezi mare grija cu taiatul asta de arcuri ca la un hop poate te trezesti ca ti-au gazut arcurile de pe spate !!!! in rest bafta la modificat !!!!
                      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                      Comment


                      • fofule, o intrebare stupida, de ce vrei t-eu?
                        pe mine m-a interesat sa vad in grade nu in linii pe bord, asa ca am legat ceasul de temperatura apa pe firul gri mi se pare care intra in senzorul de pe motor, si asa nu-mi mai arata in bord ci doar ceasul
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • bolo , senzorul ala de apa este digital , pt liniile alea din bord , eu am ceas tip vechi , analogic , ca la daciile vechi , si imi trebuie alta sonda.
                          Etylan , raman recunoscator daca gasesti , si se potriveste la filet.
                          groza , inca nu au cazut , la cate hopuri am luat.
                          oricum , in curand schimb si arcurile.
                          Attached Files

                          Comment


                          • o frumusete de masina ai FOF-ule, abia astept sa ne vedem la Brasov. Multa bafta
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • fofule...ceasul meu pentru temperatura apa nu cred ca este digital, nu ala din bord, ala de pe bord
                              si ca sa faci T-ul ala, ia o sonda noua in mana, masoara ce filet are, vezi celalalt senzor care il vei pune ce filet are si faci un T-eu cu 2 filete identice ca marime si unu pentru senzorul nou...un aparat sudura si capetele pt senzori
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • eu nu inteleg...de ce pui ceas dela urat in masina asa frumoasa?
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google