B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca sunt cele stock, dar acum sunt modificate fata de cum erau inainte, la asta ma refeream.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • frumos ti-a iesit,cam cat te-a costat refacutu amortizoarelor?
      nu pui o poza si cu angelurile aprinse te rog
      God is my copilot

      Comment


      • inca nu am aparat la indemna , dar o sa intre intr`o sedinta cand va fi curata.
        ma costat 140 ron ambele.

        Comment


        • stai bre.....unde ti-e permisu?
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Bai da' urata masina mai ai! Nici nu stiu cum poti sa mergi cu ea!

            Ce joasa mai e ... 'confort dom'le'
            Ce bine ii sta asa joasa... Ma bucur ca in sfarsit ai rezolvat problema aia cu amortizoarele.
            Vin super bine si angel-urile. Desi, poate ma corectati voi daca gresesc, nu cumva ii strici look-ul rally asa?

            Inca o chestie: clemele de capota sunt Sparco? Cat te-au costat si da-mi si mie detalii despre montaj, te rog!

            Per total, o masina care imi place la nebunie. Nu stiu de ce, dar imi place, are un acel ceva care o face sa fie frumoasa. Masina ta este motivul pentru care m-am hotarat sa ii dau alei mele niste aere de racing .
            sigpic

            Comment


            • super masina si sa te bucuri multi km de ea

              Comment


              • iamagi , farurile erau singurele care nu se mai potriveau , acel crom ,oglinda....pe masina
                sigurantele sunt OMP si sunt montate de mine cu ajutorul unui baiat.
                ma bucur ca atrag fani al sindromului rally
                mersi tedyystaff , la fel si tie.

                Comment


                • Aaaam inteles acum treaba cu farurile... Deci eliminat tot cromul . Numai cand am avut eu nu erau la moda

                  Poti face te rog, cand mai ai un aparat la indemana, poze cu clemele (interior capota/exterior si eventual si prinderile). Si cat te-au costat?

                  Vin distantiere de 20mm, sau nu am inteles eu bine?
                  sigpic

                  Comment


                  • O poza cu masina ta alaturi de a dracilor din mioveni
                    Attached Files

                    Comment


                    • Sa le stapanesti sanatos... au iesit beton amortizoarele...

                      Comment


                      • Baga mare Cata, ci vidiamo la felix!
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • Originally posted by iamagi View Post
                          Aaaam inteles acum treaba cu farurile... Deci eliminat tot cromul . Numai cand am avut eu nu erau la moda

                          Poti face te rog, cand mai ai un aparat la indemana, poze cu clemele (interior capota/exterior si eventual si prinderile). Si cat te-au costat?

                          Vin distantiere de 20mm, sau nu am inteles eu bine?
                          O sa fac si poze sa vezi mai exact. pe net gasesti la vreo 50 ron

                          Comment


                          • Amortizoarele scurtate au schimbat radical comportamentul trenului fata! Nu mai topaie, e stanca pe viraje (bye bye oscilatii again) si s-a si lasat putin daca nu ma insel. Mersi si lu' nenea GGIu, pilotul de rezerva de aseara.
                            Buna investitie Fofule! Daca nu-mi iese combinatia cu reglabilele, ma bag si eu la scurtat.
                            sigpic
                            ^Logan turbat (WIP)^

                            Comment


                            • Nu se intelege prea bine....da...gestul conteazA)
                              Attached Files

                              Comment


                              • corect , mersi de poza

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google