B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CT08GNT auzi .....sa nu vorbim de imaginatie .......ca tu ai cam dus lipsa de asa ceva ......tu te-ai inspirat de la cosmin ( TheJoker - KYS ) si dintr-un ph2 ai schimbat bari si faruri si ai pus de ph1 .....si ai facut capota si grila ca a lui cosmin .....Si sa nu zici ca nu am dreptate ! Si acum le vinzi .....! Asa ca la capitolul UNIQUE ( UNIC sau UNICAT ) nu prea ai ce zice !!

    si prost finisate as putea adauga

    cata continua-ti treba ca faci bine ce faci
    Last edited by DeLuXe; 9 April 2010, 12:58.
    sigpicMy ride

    Comment


    • ma prietenii mei , eu nu fac capota asa ca sa fie unicata , eu o fac ca asa imi place mie si cum pica pe masina.
      am mai si zis , nu`mi place linia ai dreapta dupa ce coboara capota peste faruri.
      Fuguletz , vrei sa te bat ?

      Comment


      • @TM80MAT
        Eu cand zic ceva u unde ajungi vezi nu te certa u cu mine sau zi ca ma iua dupa unu si altu stai linistit ca noi in cta avem de mult asa ceva si badboy il aveam din plan inainte sa aiba cosmin asa ca numai vorbi ca lam facut in acelasi timp cu el asta e .... imgainatia mea exista dar trebuie si bani . iti pun si poza
        @deluxe daca ai ceva de commentat de ce nu zici in fata si ce nu e bine finisat asa ca idee sau doar te bagi ca musca in lapte
        asa ca gata cu offtopic noi vorbeam ceva de uniq dar am zis ca inca cineva cu asa ceva si sa pun si poza
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • fetele , lasati discutiile si lasati thread-ul omului in pace...

          Comment


          • De ce fofule? daca vrei sa sterg poza de acolo zici, ca e pe contul meu
            sigpic

            Comment


            • CT08GNT....pana si colegul tau din constanta Deluxe o zis ceva ! Eu am incheiat discutia !Pana la urma Cata face cum vrea el si asta conteaza ! PUNCT !

              Skandal : Eu nu vad fete pe aici !Poate ai zis-o din gluma ...oricum nu se supara nimeni ! Imi place gramatica : lasati si lasati ...! Oricum nu o zic la misto ! Noi sa fim sanatosi ! Aici am pus PUNCT ! Sa fiti iubiti toti !
              sigpic

              Comment


              • Haideti mai nu mai stricati threadul omului ca e pacat de masinuta, chiar trebuie sa suporte bijuteria asta atatea nebunii ? PEACE !
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • poza din postul 645.....matheo reloaded . de ce nu vrei tu sa o faci frumoasa si draguta cum ai spus cu doar cateva zile in urma?

                  si nu uita...matheo si-a revenit si are acum o supertrantita incruntata. daca as avea si eu ceva timp si banuti.....dar hai ca-ti stric thread-ul. Bafta!
                  Last edited by razvanamza; 9 April 2010, 21:38. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • nu am inteles ce ai vrut sa zici razvanamza

                    Comment


                    • adica si matheo666 a avut un "bad boy" iesit din comun, oentru a renunta in final. la o cutie ca Loganul, farurile prea mici se vad urat. dar schita a doua arata foarte bine, si maxim cat puteai sa cobori peste grila. nu-ti bate joc de ea ca este o masina simpatica si cu gust.

                      Comment


                      • hai frate ca nu ii ia mult din faruri...
                        AdY_JmL_2015

                        Comment


                        • poza care a pus`o fuguletz e la misto
                          nu`mi fac capota ca bretonul lu` guta

                          Comment


                          • Guta reloaded ... pardon ... Jean reloaded(doar pe asta il avem)
                            sigpic

                            Comment


                            • bravo, bravo. credeam ca te-ai dilit sa strici asa mandrete de masina.

                              Comment


                              • gata ,au venit jantele de la vopsit.
                                le mai las vreo 2 zile sa se usuce bine bine si le arunc pe masina.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google